Pronikněte do tajů lyžařského byznysu. Lyžařské konference přímo na sněhu

Podnikáte na horách? Nebo se na to chystáte? Hodily by se vám rady, zkušenosti a názory ostatních? Co takhle zajít na konferenci? Nebojte se, nic nudného. Žádné vysedávání v kancelářích. Debaty, přednášky a workshopy se odehrají ve vyhlášených lyžařských areálech, buď v horských chatách, nebo přímo na sněhu. V Evropě se můžete během letošní zimy zúčastnit celkem čtyř podobných akcí, ta nejbližší startuje už tento pátek v rakouském Innsbrucku.
Skiinovation Innsbruck

Když jsem před pár týdny prohledával internet s cílem prozkoumat nabídku různých lyžařských konferencí, veletrhů a přednášek, byl jsem zvědav, kolik toho v tomto směru Evropa nabízí. Inovativních workshopů, startupových konferencí a dalších networkingových akcí prakticky na jakékoliv téma dnes najdete jen v Čechách desítky až stovky ročně, jen lyžování jako by zůstávalo stranou. Opravte mě v komentářích, pokud se pletu, ale mimo mnichovského veletrhu ISPO a, pravda, desítek různých – leč výhradně výukových – kurzů, neznám žádnou akci, kde by bylo možné sdílet zkušenosti začínajících podnikatelů, debatovat, probrat své nápady, učit se od ostatních.

Přesněji, neznal jsem. Jak je vidět, ani lyžování nezůstává stranou hlavního networkingového proudu a pokud vám nevadí pár set kilometrů cesty, máte ještě v letošní sezoně docela dost možností, kam vyjet načerpat informace. 

Innsbruck se přímo nabízí

Nejbližší event, konference Skinnovation startuje hned o nadcházejícím víkendu v rakouském Innsbrucku. Tři dny přednášek, koučování, testování a workshopů se odehraje nejen v hlavním městě Tyrolska, ale hlavně v s ním sousedících lyžařských areálech. “Přes den na svahu, večer ve městě,” tak lze do jedné věty shrnout pracovní prostředí, v němž se Skinnovation odehraje. 

Skinnovation 2016

Centrum konference: 
Innsbruck (panoramatická mapa)

Přednášky, workshopy: 
lyžařská střediska Axamer LizumSchlick 2000 a Nordkette (Seegrube)

O čem to je: 
Na Skinnovation se potká více než 200 podnikatelů a startupistů z Tyrolska a celé Evropy, kteří během třídenního setkání společně polyžují a rozvinou své nápady a myšlenky. 

Program konference:
Podrobný program pro rok 2016 si můžete prohlédnout zde (pdf)

Cena:
Registrační poplatek (89 až 199 €) zahrnuje skipass, obědy, večeře a dopravu z Innsbrucku do lyžařských areálů.

Na druhém ročníku konference vystoupí během tří dnů na 200 mladých, nadějných podnikatelů a startupistů, kteří mají chuť podělit se se svými zkušenostmi a posunout své podnikání o krok dál. Místo v zasedačkách se bude debatovat na lanovkách. Místo konferenčních sálů se k přednáškám posadíte do útulných horských chat. Těch mimochodem za 72 hodin bude možné vystřídat téměř dvacet. Skinnovation se totiž každý den odehraje v jiném z innsbruckých lyžařských areálů: v pátek hostí veletrh středisko Axamer Lizum, v sobotu oblast Schlick 2000 a neděli zakončí všichni účastníci na Seegrube, kde bude jedním z konferenčních prostor i velké iglú. 

Garantem kvality Skinnovation je fakt, že za jejím uspořádáním stojí tým lidí z University of Innsbruck a tyrolské hospodářské komory (Tyrolean Federal Economic Chamber). Pokud máte chuť se konference zúčastnit, stále máte možnost. Přihlášky a více informací najdete přímo na http://skinnovation.io.

Nestíháte Skinnovation?
Prohlédněte si program dalších lyžařských konferencí vedených v podobném duchu:

Víte o dalším podobném eventu? Neváhejte nám o něm dát vědět.

Článek má tyto nálepky sjezdové lyžování rakousko akce/výstavy
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Jan Klouček / 1-3-2016
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit