Rakousko

13-3-2016 Jan Klouček

Aktuální report Vorarlbersko: Alpy nabízejí nejlepší lyžování v sezoně!

Teploty pod nulou, mnohametrové zásoby sněhu, mnohde parádní prašan a i docela slibná předpověď počasí na následující dny. Pokud vám ještě zbyla nějaká dovolená – a jestliže můžeme radit – vyrazte do Alp. Lépe se v letošní sezoně zatím nelyžovalo.
9-12-2015 Jan Klouček

Aktuálně z Lechu (St. Anton): Sjezdovky jsou prázdné, v provozu polovina lanovek

V Alpách v těchto dnech panují podmínky typické spíš pro zcela opačnou část sezony: stabilní počasí, teploty nad nulou a na sjezdovkách jarní firn. To ale neznamená, že byste neměli přemýšlet o časném zahájení sezony. Právě naopak!
17-2-2014 Komerční prezentace

Plánujete dovolenou v Rakousku? Máme pro Vás skvělý tip!

Pokud plánujete zimní dovolenou v Rakousku a ještě nejste rozhodnuti, kam přesně vyrazíte, přinášíme Vám skvělý tip. V malebné krajině Tyrolska, známého pro svou vřelou pohostinnost, se v městečku Kirchdorf, přímo v srdci Kitzbühelských Alp, nachází čtyřhvězdičkový rodinný hotel Seiwald.
12-1-2014 Jan Klouček

Kulinářské zastavení na Stubai: Restaurace Schaufelspitz

Slyšeli jste už o Gourmetrestaurantu Schaufelspitz na ledovci Stubai? Byl otevřen v roce 2010 a ihned se zařadil mezi absolutní špičku alpských horských restaurací. Nechte se do něj pozvat třeba reportáží Vojtěcha Bergera pro pořad Zápisník zahraničních zpravodajů.
19-12-2013 SKI magazin

Vrcholné zážitky na pěti tyrolských ledovcích

Také v tomto roce se na pěti tyrolských ledovcích (Kaunertalský, Pitztalský, Sölden/Ötztal, Stubaiský, Hintertuxský ledovec) investovalo hodně prostředků, a tak se tu ještě dále vylepšil komfort pro lyžaře a snowboardisty.
17-3-2013 Komerční prezentace

St. Anton zve na jarní lyžování

Ráno skvěle upravené sjezdovky, na kterých celou noc pracovaly rolby. V poledne lahodný oběd na jedné z horských chat a odpočinek v lehátku na slunečné terase, odpoledne relaxace při pestrém wellness programu - to je jarní lyžování na nejvyšší úrovni. Ve středisku St. Anton am Arlberg od 6. do 20. dubna 2013
6-12-2012 Jan Klouček

Aktuální report: Hintertux nabízí famózní podmínky

Pokud přemýšlíte o tom, že už je načase zahájit letošní zimní sezonu (pakliže jste to ještě neudělali), máte k tomu právě teď ideální příležitost. Rakouské ledovce hlásí ideální sněhové podmínky a zároveň polevení tradičního náporu lyžařů z poloviny listopadu. Vyzkoušeli jsme to na Hintertuxu a hlásíme: Je tam parádní lyžovačka!
15-11-2012 Dagmar Princ Fryčová

Štýrsko pohostí šampionát, Arnolda i Kostnerovu kapelu

Rakouské Štýrsko představilo na tiskové konferenci v Praze dění ve svých lyžařských střediscích v nastávající zimě. Tuto zemi čeká od 4. do 13. února 2013 jedna z vrcholných lyžařských akcí přicházející zimní sezony - Mistrovství světa v alpském lyžování FIS Alpine Ski 2013. Přijede sem závodit 650 sportovců ze 70 zemí světa v 11 disciplínách a předpokládá se návštěvnost 350 tisíc diváků. A přijet by měl také americký herec Kevin Kostner coby hudebník s vlastní skupinou a počítá se i s účastí místního rodáka Arnolda Schwarzeneggera.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit