Slovensko

1-12-2014 SKI magazin

Zimní sezonu na Slovensku zahájil zápasem na Lomničáku

V sobotu 29. listopadu odpálili slovenští top tenisté zimní sezónu ve Vysokých Tatrách přímo z Lomnického štítu. Netradiční exhibiční čtyřhra probíhala na jedinečném místě ve výšce 2 634 metrů nad mořem.
14-4-2011 Jan Klouček

Vrátná dolina: lyžování v kraji Jánošíkově

Společná historie České a Slovenské republiky zapříčinila, že problémy, starosti, strasti i přednosti lyžařských středisek v obou státech jsou v mnohem shodné. Cena, polští hosté, potřeba modernizace, občasné fronty i velmi rozdílná úroveň služeb spojuje obě země stejně jako hokejové nadšení a osobnost Tomáše Garrigueka Masaryka. V čem však Slovensko oproti České republice vede na celé čáře, to jsou přírodní podmínky, přesněji množství pohoří v nichž lze na úrovni lyžovat.
9-3-2011 Dagmar Princ Fryčová

Vinařsko-lyžařské safari v Alta Badii

Příznivé klimatické podmínky, úrodná půda a vášeň vinařů dodávají jihotyrolským vínům jejich vynikající kvalitu. 20 března se tato vína objeví spolu s výborným špekem, chlebem a sýry, vše nesoucí značku “Quality Südtirol” ve výšce 2000 metrů nad mořem.
28-10-2010 Tisková zpráva

Středisko pod Chopkem i přes krizi investuje

Za kvalitním lyžováním se povětšinou jezdí do některé z alpských zemí, i na východ od nás však existuje místo, kde několikadenní lyžování není ani pro experty ztrátou času. Je v Nízkých Tatrách, nabízí freeride i dostatek sjezdovek, na své si v něm přijdou děti a hlavně. Investuje. Před touto zimní sezónou přesáhly investiční náklady ve středisku Jasná osm milionů Eur.
13-8-2010 Jan Klouček

Jedeme lyžovat: autovlakem do Popradu

Vyrazit si autovlakem do Popradu je alternativa dopravy na Slovensko stará snad jako železnice sama. Dokonce i lidé, kteří nikdy v životě necestovali železnicí vědí, že naše hlavní město a metropoli slovenských Tater autovlak spojuje. My toto vousaté spojení vyzkoušeli v letech 2009 a 2015. Jaké je? A má pro nás lyžaře nějaký význam?
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit