Ski touring

23-2-2017 Jan Klouček

Dynafit vyhlásil soutěž snů. Mountopia se splní Christopheru Mohnovi.

“Po svých do base campu Mount Everestu a následná účast v nejvyšším maratonu světa,” tak zněl sen Christophera Mohna. Osmadvacetiletý Američan si ho nakonec splní. Pro svůj příběh totiž posbíral nejvíce hlasů v prvním ročníku soutěže organizované outdoorovými nadšenci z Dynafitu a GORE®, což znamená, že se s jejich podporou postaví na konci května na start. Před dvěma lety by přitom na něco takového nevsadil ani pětník. Bojoval už pátý rok s lymskou boreliózou, vážil 52 kg a měl chuť všechno vzdát.
29-2-2016 Jan Klouček

Odepínací poutka přicházejí (konečně) už i na skialpové hole

Teleskopické lyžařské hole na ski touring s logem LEKI rozhodně nejsou žádnou novinkou. Stejně tak jako její click systém odpojitelných poutek Trigger. Ten najdete jak na klasických, tak na sjezdových modelech. Letos poprvé se ale tyto dvě řady produktů potkávají. Skialpinistické řady holí LEKI dostávají do výbavy odepínací poutka díky technologii jménem Trigger S Vertical.
10-2-2016 Jan Klouček

Pomoca vyvinula krokoměr pro skialpinisty. Čeká se na zákazníky

Moderní elektronické vychytávky dnes najdete doslova na každém kroku, lyžování nevyjímaje. Právě v těchto dnech se o výrobu další takové – konkrétně skialpinistického krokoměru – můžete osobně přičinit. Stačí, když si na Kickstarteru najdete heslo PomocUp.
20-12-2015 Tisková zpráva

Vyběhněte s pásy na Lysou horu. V rámci Skialp Vertical Race 2016

Magická Lysá hora je Mekkou příznivců skialpového lyžování odedávna. Množství nástupních míst, slušné převýšení, parádní sjezdy. Co víc si přát? Veřejný skitouringový závod Skialp Vertical Race využívá její magický potenciál a přidává dobrou zábavu i závodní adrenalin.
20-12-2015 Jan Klouček

Vyzkoušejte si skitouring. Zdarma s Dynafitem

Skitouring jede! Nárůst obliby tohoto sportu je až neuvěřitelný. Však ne nadarmo jsme chůzi na pásech letos zařadili mezi naše pravidelné rubriky. Pokud patříte k těm, kteří skialpu stále ještě nepropadli, ale tajně po něm pošilháváte: máme pro vás tip. Otestujte špičkovou výbavu na Dynafit testovacích dnech a vyzkoušejte si, o čem tenhle sport vlastně je.
30-11-2015 Jan Klouček

Zahajte sezonu netradičně: Snow & Safety konference v Lechu

Letos již po čtvrté se na začátku sezony scházejí výborní freerideři i instruktoři se zájemci z řad veřejnosti na jedné z největších konferencí věnovaných skialpu. Přímo v Mecce ski touringu v rakouském Lechu jsou na prvním prosincový týden naplánovány desítky přednášek, workshopů i praktických testů přímo v terénu.
27-11-2015 Jan Klouček

Silvretta a údolí Jamtal: Klasika, která se neokouká

Už je to nějaký ten pátek, co jsme se společně toulali po Silvrettě. Ochutnali jsme túry v okolí Wiesbadenerhütte – vylezli jsme na Dreiländerspitze i Piz Buin. A také jsme nakoukli přes kopec do Jamtalu. Téhle části Silvretty bych se chtěl věnovat dnes.
9-11-2015 Tisková zpráva

Největší událost letošní zimy-Fjällräven Polar!

Milovníci zimních výprav se již brzy mohou těšit na největší událost letošní zimy - Fjällräven Polar! Zúčastnit se více než 300 km dlouhé výpravy napříč arktickou tundrou může úplně každý, kdo má správnou výbavu a nadšení. Stačí poslat video, nebo zajímavou fotku s průvodním textem, ze kterého bude jasné, že jste vy ten pravý pro zimní dobrodružství!
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit