SKI magazín - leden 09

Letos se vánoční svátky co se týče počasí docela vydařily, byla zima a pěkně bílo. To se pak lyžařům hned jinak vstupuje do nového roku! Když je na horách zima, jak má být, člověk rád zapomene na ekonomickou krizi a klidně se oddává i nákladným zimním radovánkám. Chce to prostě jen dostatek sněhu, trochu nadšení a optimismu a jeden hned všechno vidí v lepších barvách. Dovolíme si tedy říct, že letošní zima v tuto chvíli vypadá více než lákavě. A vlastně teprve začíná!
ski-leden09-titulka-1.jpg

Kromě lyžování na úrovni rekreační (snad se nikdo neurazí) se ale rozhodně máme na co těšit také ze strany profesionálů. Jsou před námi světové šampionáty ve sjezdovém i klasickém lyžování, takže o zábavu budeme mít jakožto diváci na ski baru určitě postaráno.

Nebo si atmosféru vrcholných lyžařských závodů hodláte dopřát naživo? Liberecké mistrovství klasiků k tomu přímo vybízí svojí dostupností, Val d'Isére zase láká vstupem zdarma a slibovanou vynikající lyžovačkou i v době konání šampionátu. Zní to lákavě, ať už budete našim lyžařům fandit u televize či přímo na trati. Letošní únor bude vpravdě «mistrovský»! To se přirozeně odráží i v našem časopise. V tomto vydání SKI magazínu najdete k oběma světovým šampionátům spoustu zajímavých informací, takže si jej nezapomeňte znovu otevřít chvilku před tím, než začnete přátelům demonstrovat svůj rozhled v lyžařském prostředí.

Ve SKI leden najdete:

 

 

SKI_leden_09_Val_d_Isere K nadcházejícímu světovému šampionátu sjezdařů se váže mnoho očekávání. Také my nějaká máme, ale vyplní se? Zkusíme si zavěštit.

 

SKI_leden_09_ohlednuti Výčet úspěchů tuzemských sjezdařů na světových šampionátech datovaných do novodobé historie České republiky.

 

SKI_leden_09_freeride Test lyží, tipy na vybavení a módu, sonda českým trhem... Freeriding nenechává chladnými ani ty hezčí z nás. Potvrzuje to také Wendy Fisher, a ta ví o lyžování hodně.

 

SKI_leden_09_tourski09 Švýcar Dario Cologna všechny šokoval, finka Kuitunenová potvrdila svoji extratřídu a obhájce Bauer se musel cítit jako na houpačce.

 

SKI_leden_09_pokoritele Kteří z běžců si nejspíš odvezou zlato z šampionátu v Liberci? To je jistě těžké říct, ale my se toho nebojíme.

 

SKI_leden_09_magazin Dnešní lyžař se chce lišit, to už vědí i zavedené firmy s milionovými obraty. Především malí, specializovaní výrobci ale nabízejí limitované série lyží pro individualisty.

 

SKI_leden_09_moda Každý rok si vybíráme stále z nových značek, barev, materiálů, střihů a stylů. Tentokrát s nácechem luxusu.

 

SKI_leden_09_reality Je koupě bytu, apartmánu nebo chalupy na horách opravdu tak složitá, jak se traduje? Kdepak, chce to jen dost peněz!

 

 

SKI_leden_09_hrackySKI_leden_09_pecSKI_leden_09_puy_saint_vincentSKI_leden_09_breckenridge


 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 20-1-2009
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • SkiTour 2016 (7)
  • Sjezdovka_rakousko.jpg
  • unor_298_361.png
  • Délka holí na běžky, to je oč tu běží
  • 96-99-zillertal-skirijen06-3.jpg
  • Les Arcs a pohled k potěšení.
  • V 9:30 už můžete být ve vířivce!
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit