SKI magazin - leden 10

Milí čtenáři, lednový SKI magazín je asi posledním, který se vám do ruky dostane ještě před olympiádou. Únorové číslo vyjde současně s jejím slavnostním zahájením a většina z vás ho nejspíš bude číst až v čase, kdy už se ti šikovnější z nás budou prát o medaile. Jedním z těch, ke kterým budeme upínat nejvíce pozornosti podpořené upřímnou vírou v získání cenného kovu, bude skicrossař Tomáš Kraus. Upřímně řečeno, jestli Krausík tu olympiádu nevyhraje, budeme docela naštvaní. On tohle sice nerad slyší, my ho tím tak trochu schválně hecujeme, ale to přece ke sportu patří.
ski-leden10-titulka.jpg

A navíc, asi nikdo by si tu zlatou olympijskou placku nezasloužil víc než právě veterán skicrossových tratí (ano, je to tak, i když tohle možná také slyší nerad), vítěz historicky prvního Světového poháru v této disciplíně, dvojnásobný mistr světa, no prostě skicrossový král Kraus. Sám sice říká, že by byl spokojen s jakoukoliv medailí, konkurence bude samozřejmě obrovská, jenomže my chceme mít ve skicrossu olympijského vítěze. Stejně to cítí i Petr Urban, ten by Krausovi nejradši povolil i nedovolené zbraně. My ale víme, že na olympiádě se bude bojovat férově, jde přece o to coubertinovské heslo...

Ve SKI leden najdete:

 

SKI_leden10_kraus Dvakrát vyhrál mistrovství světa, čtyřikrát celkově Světový pohár a čtrnáctkrát triumfoval v jednotlivých dílech Světového poháru. Nyní má konečně před sebou olympiádu.

 

SKI_leden10_cesi_kanade «Jestli se kdy Kanadě narodil lyžař světové úrovně, byl to Edy Podivinsky.» Tak vidí kanadské lyžování tamní novináři. Co by asi řekli o Kučerovi nebo Hudcovi?

 

SKI_leden10_trenink Naučili jsme se posilovat břišní svaly a docílili jsme správného propojení svalů celého těla. Pro zvýšení obtížnosti tentokrát použijeme gym-ball.

 

SKI_leden10_saugstad Narodila se na Aljašce a jako malá chodila každý den po škole lyžovat. Tak nějak přirozeně se stala profi jezdcem a na kontě má mimo jiné celkové vítězství v dnes tolik opěvované Freeride World Tour.

 

SKI_leden10_lanovky Snad každý si asi všiml, že některá střediska staví lanovky zcela nové, zatímco jiná ve svém areálu znovu spouští lanovky starší, často repasované.

 

SKI_leden10_zimni_svetr Zimní svetr - klasika, co se neokouká. Nepodceňujte podvlíkačky!

 

SKI_leden10_zitkova Nová rubrika pro vyznavače telemarkového lyžování. Vybavení, cestování, osobnosti, ... Kulich s bambulí a SKI

 

SKI_leden10_test_bezky Máte rádi běh na lyžích, ale ještě radši posedíte u svařáku? Nejezdíte na hory, abyste lámali rekordy, ale odpočinuli si a zreraxovali? Vyberte si běžky z kategorie sport.

 

SKI_leden10_whistler Zimní olympijské hry jsou za rohem a Vancouver hrdě hlásí: jsme připraveni. Podívali jsme se do míst, kde běžci, biatlonisté a skokani svedou líté boje o zlaté medaile.

 

SKI_leden10_jizerky Hlavní město běhu na lyžích - Bedřichov - by se za pár let mělo proměnit k nepoznání. Jak bude vypadat?

 

SKI_leden10_kalsmatrei Zimní olympijské hry jsou za rohem a Vancouver hrdě hlásí: jsme připraveni. Podívali jsme se do míst, kde běžci, biatlonisté a skokani svedou líté boje o zlaté medaile.

 

SKI_leden10_vyhledavaceSKI_leden10_happysportSKI_leden10_hrackySKI_leden10_kalsmatrei

 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 20-1-2010
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • pisek-kbs-galerie17-1.jpg
  • Screen Shot 2011-12-09 at 15.16.22.jpg
  • SkiTesting_Lipno-6306.jpg
  • Screen shot 2010-12-06 at 13.14.43.jpg
  • Sy_10-1.jpg
  • petra-1.jpg
  • Screen shot 2011-02-10 at 17.54.54.jpg
  • slopestyle
  • Dopoledne patřil cross dětem
  • IMG_4300.JPG
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit