SKI magazín - listopad 08/09

Vždy, když něco začíná nebo končí, jedná se o tak trochu výjimečnou situaci. Upřímně řečeno nemám tyto «výjimečné situace» moc rád. Daleko raději mám stav, když už všechno pěkně plyne a v závislosti na tom, zda se jedná o věci příjemné či nikoliv, se k nim také můžeme postavit a případně je i ovlivňovat. Těžko odhadovat, co komu právě skončilo, ale tím, co nám právě začíná, je určitě zima. Bude zima, a to je dobře, protože zimu máme rádi. Úplně nejlepší je zima ovšem tehdy, když už je v plném proudu. Třeba v lednu už nikoho nepřekvapí, že sněží (že, přátelé od údržby silničních komunikací), máme už potřebně vymačkané nové přezkáče, víme už, co čekat od těch nových lyží, už nás tolik nebolí nohy, jsme tak akorát rozlyžovaní…
ski-listopad08-titulka.jpg

Už jsme prostě v klidu. A to je, alespoň z mého pohledu, konečně ten pravý čas, kdy si hory můžeme pořádně užít. Samozřejmě, že to na jaře zase skončí a to je ten další «výjimečný čas», ale o tom můžeme polemizovat třeba v posledním SKI magazínu této zimy. Zatím jsme teprve na začátku, takže naberme sílu a obrňme se trpělivostí. Na ledovcích teď bude hodně lidí, všichni budou netrpěliví, počasí bude proměnlivé, na silnicích bude spousta problémů... Zimo, milujeme tě! Jsme rádi, že jsi přišla a ještě radši budeme, až budeš v nejlepším.

Ve SKI listopad najdete:

 

 

SKI_listopad_08_prehled Zavděčit se všem je nemožné. A právě proto je skupina těchto lyží tak početná. Najdeme tu úplně všechno! Sledujte přehled všestranných univerzálek a odpovídajících sjezdových bot.

 

SKI_listopad_08_udrzba Jezdíme-li také mimo upravované sjezdovky, musíme se smířit s tím, že jsou skluznice našich lyží v určitém ohrožení.

 

SKI_listopad_08_skokani Čas zúčtování přijde pro trenéra Schallerta až na mistrovství světa v Liberci. Ale hledat nyní v českém výběru adepty na přední místa výsledkových listin je marné.

 

SKI_listopad_08_bezky Zatímco závodní lyže vyhledávají díky vyšší ceně hlavně profesionálové a turistické modely jsou většinou (neoprávněně) zatracovány, sportovní běžky se vyhřívají na předních místech výkladních regálů.

 

SKI_listopad_08_ulf_olsson

Legendární servisman, který s Kateřinou Neumannovou zažil všechny velké úspěchy, se dnes stará o Polku Kowalczukovou. A v létě pořád seká trávu.

Informace k tomuto tématu najdete také v tomto článku.

 

SKI_listopad_08_htm V posledních letech píše Česká republika do stránek světového lyžování ještě výraznější stopu než kdykoliv předtím. A nemáme na mysli jen vynikající výsledky elitní světové slalomářky Záhrobské.

 

 

SKI_listopad_08_VailSKI_listopad_08_HintertuxSKI_listopad_08_Klinovec


 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 31-10-2008
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • SkiTour 2016 (7)
  • Sjezdovka_rakousko.jpg
  • unor_298_361.png
  • Délka holí na běžky, to je oč tu běží
  • 96-99-zillertal-skirijen06-3.jpg
  • Les Arcs a pohled k potěšení.
  • V 9:30 už můžete být ve vířivce!
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit