SKI magazín otevřel své testcentrum

Chcete si nechat namazat lyže profesionály? Kupujete běžky a nevíte, jaké si vybrat? Máte chuť si vyzkoušet lyže, na nichž závodí opravdoví profesionálové? Jedete na hory a nechce se vám vozit si výbavu? Chcete se naučit běhat na lyžích? Jestliže jste na některou z otázek odpověděli ano, pak využijte exkluzivní zázemí našeho testcentra na běžeckém stadionu v Bedřichově, které nabízí komplexní servis pro lyžaře běžce všech výkonnostních kategorií.
bouda.jpg

Služba, jež je v zahraničí standardem, konečně přichází i do České republiky. Každý den od devíti do šestnácti hodin můžete pouze v běžeckém oblečení přijít do bedřichovského SKI servisu, půjčit si závodní modely všech nejznámějších výrobců lyží, nechat si je odborně připravit a užít si perfektní den v chrámu běžeckého lyžování - Jizerských horách.

Inzerce

 


Každý, kdo propadl kouzlu běhu na lyžích a nedá na tento sport dopustit, moc dobře ví, jak složitá příprava předchází podařenému běžeckému výletu. Domácí servis lyží, cesta na hory, změna mázy dle aktuální situace, montáž rakve na auto, případné vyspravení drobných šrámů na skluznici. A to vše kvůli pár hodinám běhu. Mnohdy je právě to důvod proč výlet na hory o den odložit. Není to nic zvláštního, i my v redakci se potýkáme se stejným problémem a snad i to byl důvod, proč jsme načerpali inspiraci v zahraničí a přichystali na české poměry zcela ojedinělý projekt, jehož cílem je umožnit všem lyžařům - běžcům užít si krásy běhu na lyžích bez starostí a zbytečných komplikací.

 

Výběr z ceníku testcentra:

- Půjčení testovacích párů lyží: 250 Kč na půl dne*
- Příprava (mazání) lyží na klasiku: 150 Kč
- Příprava (parafínování) lyží na bruslení: 100 Kč
- Půjčení hůlek: 100 Kč
- Individuální výuka lyžování: 400 Kč/hodina
- Skupinová výuka lyžování (v určených termínech): 500 Kč za půl dne
- K půjčovnému je nutné připočíst cenu za přípravu lyží

 

Otevírací doba

Pondělí-pátek: 9.00-17.00
Sobota-neděle: 9.00-16.00


Kontakt

Marek Pazderský
Telefon: +420 777 101 981
E-mail: m.pazdera@centrum.cz


GPS:

50° 47' 43.31" N
15° 08' 36.84" E

Přímo na bedřichovském stadionu, v místech, kde startuje jeden z největších závodů v běhu na lyžích pro širokou veřejnost - Jizerská 50 - jsme otevřeli testcentrum nabízející komplexní lyžařské služby od mazání lyží po jejich servis. Od testování závodních modelů značek Atomic, Fischer, Madshus, Rossignol, Salomon a Skitrab až po výuku běhu na lyžích. Navíc v případě, že se rozhodnete půjčit si lyže, můžete se zúčastnit i největšího testu běžeckých lyží v České republice, jehož závěry přineseme v některém z příštích čísel SKI Classic. K dispozici jsou prakticky všechny závodní modely zmíněných značek, včetně modelů Atomic WorldCup, Fischer RCS Carbonlite, Salomon Equipe 10, Madshus Nanosonic a Rossignol X-ium. Vyzkoušet je možné také race kolekci bot Salomon, nebo zapůjčit hole Ski-Go. Na lyžích jsou namontovány (dle značky) oba typy vázání, jak SNS od firmy Salomon, tak Rottefella NNN - vybere si tedy každý. V případě, že se rozhodnete lyže otestovat na stadionu, je navíc možné vyzkoušet za jednu cenu libovolný počet párů a rozhodnout se, které vám vyhovují nejlépe a které třeba odpoledne proženete po Jizerkách a večer objednáte na internetu. Samozřejmostí je prodej doplňkového zboží, jako jsou vosky, parafíny, smývače, kartáče, ledvinky, iontové nápoje, čelovky, ponožky, brýle, čepice a rukavice. V testcentru funguje také škola lyžování a je možné domluvit si výuku s profesionály ve svém oboru, instruktory z Nyč školy běžeckého lyžování. Vám, našim čtenářům, navíc nabízíme speciální dárek - kupón v hodnotě 100 korun, který je platný v případě, že se rozhodnete půjčit si lyže a zúčastnit se našeho testu. Stačí přinést lednové číslo SKI magazínu, včetně nevytrženého kupónu ze strany 93.

 

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Jan Klouček / 23-1-2010
Jan Klouček
Jan Klouček zástupce šéfredaktora
  • NJ140376.jpg
  • picture-14.png
  • snezka-inet.jpg
  • vonn-1.jpg
  • CGC Jasna Adrenalin 2016 - 1.jpg
  • Je to jako sen!
  • Apres ski v Praze na náplavce
  • Sportovní výživa a běh na lyžích
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit