SKI magazín - prosinec 09

Milí čtenáři, téměř pravidelně se k nám, co sledujeme závodní lyžování, dostávají informace o tom, jak perfektně šlape reprezentační mužské áčko, protože kluci, kteří za něj závodí, jsou prostě kámoši. To se dobře poslouchá a s vědomím, jaké vztahy panují v konkurenčně nabitých týmech alpských zemí, se nad tím někdy i pousmějeme. Dobrá atmosféra v týmu má bezpochyby své zásluhy na kvalitních výsledcích. Tím víc nás znepokojují zprávy o tom, že mezi výkvětem českých lyžařských nadějí se prý žádné velké kamarádství nenosí. A neviňme z té neveselé situace holky nebo kluky. Na srandičky prostě není čas, nejsou pro ně podmínky.
ski-prosinec09-titulka-1.jpg

Asi jste si také všimli, že vrcholové lyžování není zrovna zábavou chudých a je tedy nasnadě, že za každým tím nadějným dítkem stojí obětavý, chápavý, bohatý a někdy už také trochu vynervovaný rodič. „Začíná jít do tuhého. Teď už budou rozhodovat maličkosti, takže jistota je jistota. Nejlepší bude přitlačit na pilu. Bože, co už ta holka stála peněz!" Takovéhle a podobné řeči jsou prý v současnosti slyšet skoro všude, kde se mládí utkává o body. Tak to nás tedy Pan Bůh ochraňuj! Ještě že už nejsme mladí a nadějní.
Něco si prý se sportovním politikařením svého času užil i Petr Urban, tak věřme, že nás rozveselí alespoň jeho pohled na věc.

Ve SKI prosinec najdete:

 

SKI_prosinec09_defago Každý sjezdař chce vyhrát především Hahnenkamm a Lauberhorn. Jenomže těch, kterým se to podaří, je zatraceně málo. A těch, co tyto dva slavné, po sobě následující sjezdy vyhrají v průběhu jediné zimy, je ještě míň. Didier Defago k nim od loňska patří.

 

SKI_prosinec09_trenink Pro lyžování v podstatě není nic důležitějšího než dobrá koordinace pohybů v rámci celého těla. A právě za to jsou odpovědné hlavně břišní a zádové svaly.

 

SKI_prosinec09_equipment Přehled lyží a bot tříd allround a allmountain. Ceny, komentáře, novinky i osvědčené postupy. Je toho spousta a jenom hlupák by si nevybral.

 

SKI_prosinec09_vancouver Sotva sto dní před zažehnutím olympijského ohně už mohli pořadatelé nadcházející zimní olympiády do světa vyhlásit: Jsme připraveni! Znít to banálně, ale pro Kanaďany to má velký význam.

 

SKI_prosinec09_freeheel Nová rubrika pro vyznavače telemarkového lyžování. Vybavení, cestování, osobnosti, ... Kulich s bambulí a SKI FREE-HEEL vám nesmějí chybět!

 

SKI_prosinec09_bezky Nejprodávanější, nejoblíbenější a nejvšestrannější kategorie běžek v našem testu. Na čem vám to pojede nejlépe?

 

SKI_prosinec09_skitour Říkáte si, že zima je ještě daleko? Omyl, na trénink je nejvyšší čas. Zkuste se letos připravit s námi.

 

SKI_prosinec09_hrackySKI_prosinec09_skiweltSKI_prosinec09_avoriazSKI_prosinec09_chopok

 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 8-12-2009
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • SkiTour 2016 (7)
  • Sjezdovka_rakousko.jpg
  • unor_298_361.png
  • Délka holí na běžky, to je oč tu běží
  • 96-99-zillertal-skirijen06-3.jpg
  • Les Arcs a pohled k potěšení.
  • V 9:30 už můžete být ve vířivce!
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit