SKI magazín - říjen 09

Vážení přátelé zimních sportů, v dohledu už je další zima. Hurá! Sláva! Paráda! Stejně jako jste se vy nemohli dočkat říjnového SKI magazínu, nemohl jsem se ani já dočkat, až do něj budu psát úvodník. Letošní léto bylo na události v zákulisí lyžařského sportu bohaté a jedna zajímavá zpráva stíhala druhou – všichni šetří a Head si klidně koupí Lindsey Vonnovou, Bany se uzdravil, Kryštof Krýzl si poranil páteř, Fin Sandell přišel o ledvinu, Renatě Götschlové se dařilo o dost lépe, ta přišla do jiného stavu a Neumannová dokázala srazit dluh z libereckého mistrovství světa na pouhých osmdesát milionů korun! Všechny vzrušující události ale nakonec přebila zpráva o tom, že Šárka Záhrobská už na hory nebude jezdit s tátou. Radši prý s nějakým klukem, s Tondou.
obalka.jpg

To se tak někdy u mladých holek stává, snad si papá nemyslel, že bude holce hřiště života lajnovat až do smrti? No, někdy si to my, tátové, myslíme, že víme všechno nejlíp. A když se pak do toho prozření zamíchá ještě mužské a ženské vidění světa... Řeknu vám, ještě že mám dva kluky, ty mě do háje určitě nikdy nepošlou.


To byl vtip, co? A to není nic proti Urbanovi! Těšte se, po celou sezonu bude na tomto místě komentovat události v lyžařském světě svým osobitým způsobem humorista a kreslíř Petr Urban. Jako první si pochopitelně vzal do pera rodinku Záhrobských.

Ve SKI říjen najdete:

 

 

SKI_rijen_09_Kryzl Nejlepší český sjezdař současnosti zazářil na MS ve Val d›Isére, ale v létě se vážně zranil. Povídali jsme si tedy jak o loňské sezoně, tak o návratu na závodní pistu a dalších.

 

SKI_rijen_09_cviceni Kvalitní výkony na sněhu musí být podloženy odpovídající letní přípravou. To platí u vrcholových sportovců, ale v příslušném měřítku také v rekreačním sportu.

 

SKI_rijen_09_skola Napálit to z kopce co to dá, postavit to na hranu a vyzkoušet, kolik ještě ustojíme. Zní to jednoduše, ale bez správné techniky to nejde.

 

SKI_rijen_09_public_race Nepostradatelný průvodce vybavením pro carving na vysoké úrovni. Zde je detailní soupis toho nejdůležitějšího, co trh lyžařským expertům nabízí.

 

SKI_rijen_09_profi_tester Profi-testér firmy Head Ignaz Ganahl se po sněhu pohybuje se stejnou jistotou, jako vy po koberci své ložnice. Vy v bačkorách, on na lyžích.

 

SKI_rijen_09_vancouver Ochrana životního prostředí už dnes není pouze nutnost, je to také móda. Podívejte se, jak moc IN mohou být třeba organizátoři zimní olympiády.

 

SKI_rijen_09_zimni_gumy Sněhule, nebo sandály? Aby bylo jasno, hovoříme o obutí našeho automobilu, tedy o zimních gumách a řetězech.

 

 

SKI_rijen_09_hrackySKI_rijen_09_galturSKI_rijen_09_aletsch


 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 16-10-2009
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • great-day-gtx-jkt-4331-Z.jpg
  • IMG_1759-1.jpg
  • poster
  • Peak Performance uvádí film Between Places
  • Ilustrační foto
  • Lyzarske_obleceni-1.jpg
  • kraus.jpg
  • julia.jpg
  • _DSC0819 copy.jpg
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit