SKI magazín TOUR

Na počátku vzniku SKI magazín TOUR byla snaha uspořádat jeden jediný neobyčejný závod pro všechny milovníky běhu na lyžích. Závod, který se nikde jinde v Česku nepořádá, ale který je tak zajímavý a atraktivní, jak pro účastníky, tak pro diváky, že by se pořádat měl. A tak vznikl SKI magazín skiatlon. Měl úspěch, a tak logicky vyvstala otázka, co dál.

 Bylo by krásné mít tu víc takových závodů. Víc příležitostí, při nichž se sejdou opravdoví nadšenci, dobře se pobaví, vzájemně změří síly a ještě zažijí něco opravdu neobyčejného. Víc závodů, jakým je skiatlon. A měli jsme štěstí, neboť stejný názor měli i organizátoři druhého podobně zajímavého klání – Night Light Maratonu – nočního třicetikilometrového závodu konaného předposlední kalendářní den v roce. A když se ke dvěma unikátům přidal třetí – bežecký skicross, bylo jasno. SKI magazín TOUR byla na světě.

 


Pětikilometrový závodní okruh v Bedřichově v Jizerských horách se v únoru 2010 stal svědkem tuzemské premiéry skiatlonového závodu určeného amatérským běžcům na lyžích – SKI magazín skiatlonu 2010. V divácky velmi atraktivním měření sil zvítězil, za vydatné podpory fanoušků, reprezentant Dukly Liberec Zbyněk Valoušek, který porazil své týmové kolegy Arnošta Hlaváčka a Jakuba Grafa. Nejlepší ženou byla Šárka Zelenková ze Ski klubu Jablonec...

Tak právě pomocí těchto slov jsme světu oznamovali výsledky historicky prvního SKI magazín skiatlonu, který úspěšně proběhl na začátku roku 2010. Ovšem léto je pryč, za dveřmi další zimní sezona a s ní mimo sněhu i druhý ročník tohoto v tuzemsku unikátního běžeckého klání. A nejen jeho. Pro letošek jsme totiž spolu s obcí Bedřichov připravili unikátní projekt tří závodů, jejichž výsledky se budou sčítat a vítězové obdrží perfektní ceny a titul vítěze SKI magazín TOUR Bedřichov 2011. A co bude pro vítězství nutné udělat? Pouze se umístit co nejlépe v každém ze tří závodů a doufat, že nikdo nebude lepší. A aby to nebylo tak jednoduché, závody to nejsou ledajaké, začínáme hned 30. prosince nočním třicetikilometrovým Jizerským Night Light Marathonem, který startuje v 19.00 a k jehož absolvovaní jsou téměř nezbytné čelovky. Pokračujeme 26. února SKI magazín skiatlonem, v jehož rámci proběhnou závody mladých "profíků" z Dukly Liberec, kteří si střihnou stejnou porci kilometrů jako přihlášení závodníci – jen s tím rozdílem, že dopoledne. A končíme běžeckým skicrossem Cross SKI, který 12. března 2011 symbolicky uzavře letošní sezonu a bude mimo zajímavého sportovního klání pojat jako jakýsi happening, opravdový mejdan pod širým nebem, na kterém dojde k předání cen celkovým vítězům. Hlásit na závody se můžete již dnes na stránkách jednotlivých podniků. V nejbližších dnech rovněž spustíme hlavní stránky celé TOUR, jakýsi rozcestník na adrese www.tour-de-ski.cz Tak neváhejte. Kapacity jednotlivých podniků nejsou neomezené!

SKI magazín TOUR Bedřichov 2011

 • Jizerský Night Light Marathon 2010 - 30. prosince 2010
 • SKI magazín skiatlon 2011 - 26. února 2011
 • Cross SKI 2011 - 12. března 2011

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Jan Klouček / 14-12-2009
Jan Klouček
Jan Klouček zástupce šéfredaktora
 • Ski areal Kamenec.JPG
 • saska-oblouk-1.jpg
 • Takhle ISPO nijak velce nevypadá, ale za otáčivými dvěřmi čeká na 2 300 vystavovatelů z 50 zemí na výstavní ploše 140 000 m2. Tak snad stihneme vše důležité.
 • Titulka.jpg
 • Bauer.jpg
 • sarka.gif
 • Kateřina Neumannová byla jednou z nejvýraznějších tváří značky Madshus
 • aparthotelpodzakletym_03.png
 • Reprezentace míří na sever Evropy.
 • 01-titulka-ski-online08-1.jpg
 • intersport-myslbek-zvenku-2.jpg
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit