SKI magazín - únor 09

V rukách právě držíte poslední tištěný SKI magazín letošní sezony. Máte-li ovšem pocit, že zase něco pěkného končí, není to tak úplně pravda. Jednak budeme pro ty z vás, kdo si tykají s internetem, opět připravovat jarní on-line vydání SKI magazínu, ale hlavně – zima v žádném případě nekončí. Spíš by se dalo říct, že zrovna začíná období báječného jarního lyžování. Sluníčko, ráno tvrdá pista, v poledne lehký freeride a odpoledne wellness s venkovním bazénem, tak nějak si asi většina z nás představuje lyžování na konci března. Ale budeme na to mít?
ski-unor09-titulka.jpg

Nepošle nás celosvětová ekonomická krize místo do venkovního bazénu spíš do práce? A nebo rovnou na pracák? Možná, že ano. Stačí si přečíst noviny a člověk se hned vrátí zpátky na zem. Hned ví, na čem je, a také jak na tom bude ve dnech příštích.

Zlaté Klausovo utahování opasků, při něm se ještě nezavíraly fabriky. Ze Světlé nad Sázavou prý letos do Cortiny nejedou, tak snad to snobské středisko nepoloží. Zrovna letos, když je tolik sněhu...


Ale dost legrace. Peníze jsou kulaté proto, aby se dobře točily, takže pokud vám ještě nějaká tisícovka zbyla, jeďte na hory! Nemusí to být hned Cortina d'Ampezzo, ono totiž daleko víc záleží na tom, jak se podaří počasí a hlavně jakou náladu si s sebou přivezete. A nezapomeňte do tašky přihodit také SKI magazín!

Ve SKI únor najdete:

 

 

SKI_unor_09_valdisere Super G a sjezd nás na MS ve Val d'Isére zajímaly ze všeho nejvíc, a tak jsme si na tyto mimořádně atraktivní závody pěkně posvítili. Hodně jsme fotili.

 

SKI_unor_09_skicross V roce 2002 vyhrál Tomáš Kraus historicky první závod Světového poháru ve skicrossu, ale to už je dávno. Skicross už dnes rozhodně není tím, čím byl před sedmi lety.

 

SKI_unor_09_bigmountain Ačkoliv česká kotlina zrovna nevypadá jako freeridová mekka, určitě si chceme udržet přehled o tom, na čem lze v prašanu jezdit.

 

SKI_unor_09_monego Sedmadvacetiletá Italka Giulia Monego má většinu času napilno. Když zrovna po Verbier neprovádí lyžařské VIP klienty, jezdí ty nejslavnější freeridové závody na světě.

 

SKI_unor_09_laskieda Telemarkový festival v italském Livignu je dnes největším a nejnavštěvovanějším lyžařským festivalem v Evropě. A za patnáct let existence už má za sebou docela zajímavou historii.

 

SKI_unor_09_liberec Jak to dnes ve Vesci, ale take ve skokanském areálu pod Ještědem vypadá?

 

SKI_unor_09_kombinace Ještě před rokem to byl v Čechách sport na samém pokraji zájmu, dnes je největší nadějí našeho klasického lyžování pro mistrovství světa v Liberci.

 

SKI_unor_09_bezky Test renomovaného německého časopisu Nordic Sports je poměrně rozsáhlý, neboť mimo závodních lyží zahrnuje rovněž nižší výkonnostní kategorie performance a nordic trend. I proto je mimořádně zajímavý.

 

SKI_unor_09_hole V otázce délky a kvality běžeckých holí panují u sportovní veřejnosti mýty a zkreslené informace. Pojďme si je tedy uvést na pravou míru.

 

SKI_unor_09_sazky Probudí Liberec české sázkaře? V České republice jich každý rok přibývá, a to takovým tempem, že patříme v oblasti kurzových sázek k absolutní světové špičce.

 

SKI_unor_09_historie Druhý a třetí fejeton Dušana Břeského, doplňující historii českého lyžování o mnohdy již takřka zapomenuté okamžiky naší minulosti.

 

SKI_unor_09_pradlo Sportovní oblečení, hlavně spodní prádlo, musí s naší pokožkou dobře spolupracovat. To je ovšem jen teorie, které se snaží různí výrobci spodního prádla alespoň přiblížit.

 

SKI_unor_09_kamerySKI_unor_09_nendazSKI_unor_09_aareSKI_unor_09_aspen


 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 17-2-2009
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • pisek-kbs-galerie17-1.jpg
  • Screen Shot 2011-12-09 at 15.16.22.jpg
  • SkiTesting_Lipno-6306.jpg
  • Screen shot 2010-12-06 at 13.14.43.jpg
  • Sy_10-1.jpg
  • petra-1.jpg
  • Screen shot 2011-02-10 at 17.54.54.jpg
  • slopestyle
  • Dopoledne patřil cross dětem
  • IMG_4300.JPG
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit