SKI SuperTest bude letos v novém

V polovině listopadu opět vychází SKI magazín Speciál s českým vydáním SKI SuperTestu, největšího evropského testu sjezdových lyží. Podrobné charakteristiky testovaných modelů, technická data i ceny vám prozradí, které lyže budou právě pro vás ty pravé.
SKI magazín mění svůj SuperTest
Díky SKI magazínu Speciál se vám do rukou dostane jedinečný rádce pro nákup nových lyží! Změna je život, a tak se i renomovaný SKI SuperTest po letech rozhodl učinit pár změn. A nutno zdůraznit, že jsou to změny k lepšímu. Předně bylo ke kormidlu SKI SuperTestu přizváno nové vedení – tým mnichovské technické univerzity byl vystřídán lidmi, kteří jsou přece jen více spojeni s realitou všedního dne, mají bohaté zkušenosti s prodejem lyžařského vybavení a s přímým kontaktem se zákazníky. A právě zákazníkům – konečným spotřebitelům – je SKI SuperTest určen především. Odpovídá tomu i nový způsob prezentace výsledků, je o něco méně sofi stikovaný, za to však v praxi mnohem lépe využitelný. 
Co jsme testovali pro letošní sezonu?

Chceme vám prezentovat pouze ten NEJ materiál, proto do výsledků zahrnujeme pouze modely lyží, které se dostaly do desítky nejlepších ve své kategorii. Má tak jistotu, že SKI SuperTest servíruje jen ty nejlepší lyže!

Jak najdete nejlepší lyže? Pečeť VIP (Very Important Product) udělujeme tradičně třem modelům, které se našim testérům obzvláště líbily a které byly hodnoceny adekvátně vysoko. Ani v rámci této tříčlenné skupiny není letos určováno žádné pořadí.

Testované kategorie pro sezonu 13/14 

  • Allround
  • Sport Performance
  • Allmountain Performance 
  • Allmountain Free
  • Obří slalom
  • Slalom

 

Sulden:Testovací laboratoř

Novinkou je také po letech nové lyžařské středisko, v němž se SKI SuperTest uskutečnil. Slavný a z mnoha pohledů jistě atraktivní Sv. Mořic vloni vystřídal jihotyrolský Sulden. Ten se sice v porovnání s Sv. Mořicem netěší takové oblibě celebrit a většinou uniká objektivům fotoaparátů bulvárních fotografů, potřebám akce, jakou je největší evropský test sjezdových lyží, ale v podstatě vyhovuje lépe. Organizátoři testu i samotní testéři mají pod Ortlerem více klidu na práci, přičemž kvalita testovací sjezdovky za švýcarským klenotem rozhodně nijak nezaostává. 

Přehledné členění, srozumitelné výsledky

Na sto lyží je jako vždy rozřazeno do jednotlivých kategorií dle svého zaměření a výkonnosti. Vypsanými kategoriemi byly: Allround a Allround Lady, Sport Performance a Sport Performance Lady, Allmountain Performance a Allmountain Performance Lady, Allmountain Free a Allmountain Free Lady (široké allmountain modely), Obří slalom a Slalom. Testované lyže byly testérům k dispozici ve dvou délkách, dámské lyže byly testovány pouze ženami. Součástí výsledného hodnocení všech lyží jsou jak exaktní data vyjádřená čísly, tak slovní komentáře. Nenechte si ujít SKI SuperTest, v České republice vychází v polovině listopadu ve SKI magazínu Speciál.
Článek má tyto nálepky Ski SuperTest
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Ondřej Katz / 15-11-2013
Ondřej Katz
Ondřej Katz šéfredaktor
  • Šéf tištěného čísla, bez kterého by to ne(vy)šlo!
  • Když nepíše, lyžuje! Jenže on píše hodně...
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit