Skiareál Dolní Morava nabídne letos poslední testování Atomic&Salomon

Moderní zimní středisko pod vrcholem Králického Sněžníku v sobotu 9. února ožije nebývalým ruchem. Den zdejším návštěvníkům zpestří akce Atomic & Salomon Skitesting s bohatým doprovodným programem, jehož součástí je i závod pro širokou veřejnost v superobřím slalomu Ski4Fun Cup.
C69A8553-1.jpg
Seriál Ski4Fun Cup, který v průběhu ledna a února putuje po tuzemských lyžařských střediscích, míří ke své poslední zastávce. Zábavný celodenní program pro celou rodinu, který je spojen mimo jiné s testováním nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon a závodem v superobřím slalomu pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet jízdu na profesionálně připravené trati a atmosféru opravdového závodění, přivítá tentokrát Skiareál Dolní Morava. Účastníci závodu navíc získají 50% slevu na celodenní permanentku!

Skiareál Dolní Morava je moderní zimní středisko v pravém slova smyslu. V areálu najdete celkem pět sjezdovek všech stupňů obtížnosti včetně 1200 metrů dlouhé sjezdovky U Slona, která zvítězila v hlasování čtenářů iDnes o nejoblíbenější sjezdovku v Jeseníkách a Beskydech. Skiareál se pyšní také dětským ski parkem, půjčovnou lyžařského vybavení, lyžařskou školou a nebo běžeckými stopami v okolí. Navíc zde návštěvníci najdou i bobovou a sáňkařskou dráhou, možnosti ubytování, několik restauračních zařízení a wellness. To vše činí z tohoto lyžařského středisko jeden z nejlepších areálu v republice. Více o Skiareálu Dorní Morava najdete na webových stránkách http://dolnimorava.cz

V sobotu 9. února 2013 si právě ve Skiareálu Dolní Morava můžete vyzkoušet i vy závod ve sjezdu na lyžích, porovnat se s ostatními a zažít atmosféru, jakou znáte z televizních obrazovek! Na připravené trati v superobřím slalomu, se startovním číslem a odpovídající atmosférou i servisem vám pořadatelé Ski4Fun Cupu 2013 změří čas a když to bude k světu, můžete si dokonce vyjet i nějaké ceny.

Přihlásit se do závodu je možné předem na http://www.skitesting.cz/registrace-49.htm nebo přímo na místě v den závodu do 11 hodin. Startovní číslo si pak můžete v kanceláři závodu vyzvednout od 7.30 hodin do 11 hodin, první start závodu Ski4Fun Cup 2013 je naplánován na 9.30 hodin a potrvá až do 15 hodin. V této době máte možnost absolvovat trať tolikrát, kolikrát zvládnete, nejlepší čas se bude počítat do celkového hodnocení.

Ski4Fun Cup je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví a jako jeho účastníci získáte s možností startovat v závodě také slevu na celodenní permanentku pro lyžovačku v den závodu. A protože mediálním partnerem je ČT Sport, můžete se při troše štěstí po akci vidět v patnáctiminutovém záznamu, který ze závodu televize připraví a odvysílá. Startovné činí 50 Kč pro mrňata a lyžařskou přípravku, 100 Kč pro žákovské a juniorské kategorie a 150 Kč pro dospělé a Masters.

Protože Ski4Fun Cup je zábavný celodenní program, bude na Dolní Moravě kromě lyžařských závodů po celý den probíhat také testování špičkového lyžařského materiálu Atomic & Salomon Skitesting, připraveny jsou módní přehlídky Salomon, losování tomboly, představení „Horské aplikace“ České pojišťovny a Horské služby ČR a další zábavný program pro všechny, který zkrátí čekání na vyhlášení výsledků a rozdělení cen pro nejlepší sjezdaře v jednotlivých kategoriích. Program celého dne a více informací naleznete na  http://www.skitesting.cz

Atomic & Salomon Skitesting


V sobotu 2. února 2013 se ve Skiareálu Horní Domky uskuteční Atomic Salomon Skitesting 2013. Rokytnice nad Jizerou je však jedním z pouze čtyř míst, kde se v letošním roce jedinečná série akcí Atomic Salomon Skitesting 2013 objeví.

Na těchto akcích máte exkluzivní možnost ZDARMA otestovat lyžařský materiál z kolekce pro rok 2013/14. Máte tak jedinečnou příležitost nakouknout pod pokličku toho, co pro Vás světoví lídři v produkci lyží připravují na příští sezónu a taková nabídka se prostě NEODMÍTÁ.

Při testování máte možnost mrknout na modelky a modely ve stylovém a funkčním oblečení Salomon, které budou prezentovány při třech velmi netradičních a dynamických módních přehlídkách v průběhu celého dne. Spousta skvělých cen a zimní zábavy vás čeká již tuto sobotu na Lipně. 


Jak testovat? 


Je to velmi snadné. Vyberete si typ lyží, které chcete testovat. Máte možnost samozřejmě promluvit s našimi odborníky od Atomic a Salomon a poradit se s nimi o výběru nejvhodnějšího modelu pro Vás a Vaše lyžování. Odborný personál Vám pak provede technický servis (nastavení vázaní, atd.).

Složíte vratnou zálohu ve výši 2000 Kč a dva z platných dokladů totožnosti (OP a ŘP) a můžete vyrazit testovat.

Abyste nemuseli se svými lyžemi do auta, nebo se o ně bát, že Vám je někdo vezme, je pro Vás připravena služba úschovny lyží, taktéž zcela zdarma a hned ve stanu vedle test centra. Vy se pak můžete soustředit jen a jen na prožitek na nových lyžích Atomic nebo Salomon.

Těšíme se na Vás
Článek má tyto nálepky ski4fun
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 8-2-2013
Tisková zpráva
Tisková zpráva Tento text nám do redakce přišel od zdroje, kterému sice důvěřujeme, ale za který nemůžeme ručit.
  • Tisková zpráva patří mezi nástroje PR
  • Soutěž LEKI
  • hm_lungauski_003.jpg
  • aut.jpg
  • 5be4a5d70351a9ceb8348d0e96869e0d.JPG
  • Závod Masters na Javorníku
  • DSC_0792a.jpg
  • Bez kvalitního dřeva se výroba lyží neobejde
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit