Skiareál Lipno zažil atmosféru velkých lyžařských závodů

Profesionálně připravená závodní trať pro superobří slalom, atmosféra opravdového závodění s přítomností televizních kamer a testování špičkových lyží. To vše zažili v sobotu 26. ledna návštěvníci Skiareálu Lipno, který hostil druhý závod seriálu Ski4Fun Cup spojený s akcí Atomic & Salomon Skitesting.
SkiTesting_Lipno-8202.jpg
Skitesting je zábavný celodenní program spojený s testováním nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon a závodem SKI4FUN CUP v superobřím slalomu pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet jízdu na profesionálně připravené trati a atmosféru opravdového závodění. Ve Skiareálu Lipno, jednom z nejlepších lyžařských areálů v České republice, si mohli tohoto programu lyžaři užít uplynulou sobotu.

Právě na jedné ze sjezdovek Skiareálu Lipno dostali návštěvníci možnost vyzkoušet si skutečné závodění se startovním číslem i odpovídající atmosférou a servisem. V rámci závodu v superobřím slalomu, který je součástí Česká pojišťovna Ski4Fun Cupu 2013, pořadatelé zájemcům změřili čas a mezi nejlepší dokonce rozdělili hodnotné ceny. Závodu pro širokou veřejnost se zúčastnilo na šest desítek lyžařů od malých dětí až po kategorie Masters, všichni navíc získali 50% slevu na celodenní permanentku pro lyžování v den závodu. Navíc se při troše štěstí mohou závodníci vidět v patnáctiminutovém záznamu ze závodu, který připravuje ČT4 Sport.

Závody v superobřím slalomu přinesly vyrovnané výkony. Nejrychlejším závodníkem dne byl Libor Staněk, který vytýčenou trať sjel za 26,46 sekundy. Jen o 13 setin sekundy pomalejší byl Martin Culek, třetí Milan Rosol ztratil dalších sedm setin sekundy.

Mezi ženami vládla svahu Jitka Dušáková, druhé místo obsadila věkem teprve žákyně Zuzana Rosolová a třetí nejlepší čas zajela Kateřina Šimíčková.

Skitesting ale není jen o závodění. Čekání na vyhlášení výsledků a rozdělení cen pro nejlepší v jednotlivých kategoriích předcházel doprovodný program, jehož součástí byly módní přehlídky Salomon, losování tomboly a samozřejmě Atomic & Salomon testování lyží. Nechybělo ani představení „Horské aplikace“ od České pojišťovny a Horské služby ČR, a další program.

Seriál Ski4Fun 2013 pokračuje 2. února v Rokytnici nad Jizerou a 9. února ve Skiareálu Dolní Morava. Další informace najdete na http://skitesting.cz.


Článek má tyto nálepky ski4fun
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 29-1-2013
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
 • snezka-inet.jpg
 • Madshus Super Nano Classic
 • SnowTrex logo
 • Volejbal na sněhu ve Špindlerově Mlýně
 • kryzl.jpg
 • Celkový vítěz RWE SKI&GOLF CZECH CHAMPIONSHIP 2016 a vítěz kategorie MAIN Dalibor Manďák s tradiční trofejí pro celkového vítěze.JPG
 • Logo CT Autor Cup
 • 5be4a5d70351a9ceb8348d0e96869e0d.JPG
 • Rozhovor.jpg
 • Krýzl a Dubovská
 • ski-unor07-titulka.jpg
 • lukas-bauer-12.jpg
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit