Škoda Auto vyráží do hor

Škoda Auto vyráží do hor: pod názvem „4×4 Škoda Park“ nabízí automobilka v době od 18. prosince 2010 do 6. března 2011 ve dvanácti českých zimních střediscích atraktivní sportovně-zábavný program pro celou rodinu. A zlatý hřeb: návštěvníci přitom budou mít také možnost se seznámit se širokou paletou vozů Škoda s pohonem všech kol.

Škoda Auto má s kombinací prezentace vozů a nabídky volnočasových aktivit velmi dobré zkušenosti. Jürgen Stackmann, člen představenstva společnosti, zodpovědný za oblast prodeje a marketingu, zdůrazňuje: „Program „4×4 Škoda Park“ navazuje na úspěšný „Yeti Park“, který měl premiéru v roce 2009 a svého času zaznamenal velice pozitivní ohlas v podobě zhruba 20.000 návštěvníků. Jsem si jist, že „4×4 Škoda Park“ bude přinejmenším stejně úspěšný. Dokonale zapadá do našeho konceptu rodinné značky s důrazem na aktivní trávení volného času“, řekl dále Stackmann.

V rámci akce se v centrální části lyžařského areálu vybuduje venkovní park. Zde si návštěvníci budou moci vyzkoušet jízdní vlastnosti vozů značky Škoda s pohonem všech kol: Octavia Combi 4×4, Octavia Scout, Yeti, Yeti Champion, Superb 4×4 a Superb Combi 4×4. Vybrané modely budou navíc vybaveny produkty Škoda originálního příslušenství, které zlepšuje užitné vlastnosti a demonstruje další možnosti individualizace vozu.

Návštěvníky „4×4 Škoda Parku“ navíc čeká pestrý doprovodný program pro děti a dospělé jako měřený skikros slalom, dětský slalom nebo obří puzzle. Kromě toho bude v rámci her a slosování možné vyhrát atraktivní ceny, jako např. zájezd do Laponska pro dvě osoby nebo zapůjčení vozu Škoda. V průběhu akce vystoupí kapely Nightwork nebo Charlie Straight. Aktivity v parku bude střídavě moderovat Martin Dejdar a Adéla Gondíková.

Obliba modelů značky Škoda se stálým pohonem všech kol u zákazníků neustále roste. Pohon všech kol zajišťuje u vozů Škoda spojka Haldex čtvrté, tedy nejmladší generace, a prostřednictvím elektronického řízení rozděluje hnací moment mezi přední a zadní nápravu. Díky variabilnímu rozdělení hnacího momentu mezi kola přední a zadní náprav poskytují vozy vybavené spojkou Haldex čtvrté generace vynikající trakci. Pokud se vůz pohybuje po normálních asfaltových silnicích, přenáší se 96 procent hnacího momentu na kola přední nápravy. Jakmile se povaha vozovky zhorší, reaguje systém Haldex ve zlomcích sekundy a přenáší točivý moment na kola s lepšími trakčními podmínkami. Až 90 procent výkonu lze pak přenést na kola zadní nápravy. Elektronicky jsou regulována i jednotlivá kola. Tím se vozidlo – standardně v kombinaci se systémy ABS a ESP – stává ovladatelnějším a i v těžkém terénu nebo v zimních podmínkách drží lépe stopu.

Detailní informace o 4×4 Škoda Parku naleznete od tohoto okamžiku na internetových stránkách www.4x4skodapark.cz

Článek má tyto nálepky akce/výstavy
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 27-12-2010
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit