Soutěž ve SKI č.1 – 2016/17 s LEVELSPORTKONCEPT o helmu POC

Americká sjezdařka Julia Mancuso je ambasadorem značky POC již od raných časů její existence. Důvodem, proč se úspěšná lyžařka rozhodla chránit své zdraví právě vybavením od značky POC, je bezpochyby technologická vyspělost a nekončící vývoj, prostřednictvím něhož švédský výrobce neustále zvyšuje kvalitativní úroveň svých produktů. Jak říká CEO firmy POC Stefan Ytterborn, chránit zdraví profesionálních sportovců je v případě POC přímo posláním.
Soutěž POC

Ani skutečnost, že si POC před lety jako jednoho z hlavních ambasadorů značky vybral právě Julii Mancuso, ale není náhoda. Super Jules, jak ji zná lyžařská komunita, je výjimečnou osobností scény alpského lyžování, svými aktivitami ovšem přesahuje daleko za hranice závodních sjezdovek.

Stejně dobře jako v brankách lyžuje také ve volném terénu, v posledních letech čím dál častěji a s neutuchajícím nadšením. A když zrovna nelyžuje, surfuje na Havaji. Moře je vedle zasněžených hor její další životní láskou a jak sama říká, kdyby nebyla profesionální lyžařkou, trávila by veškerý čas na pláži. 


Soutěžní otázka: Vzpomenete si ještě, kterou z disciplín Julia Mancuso na ZOH v Turíně opanovala?


Zatím ale Julia Mancuso pilně trénuje, aby se v letošní sezoně mohla po zranění na sjezdovky vrátit v plné parádě. Únorové Mistrovství světa v St. Moritz je pro ni velkou výzvou. Není žádným tajemstvím, že to pro brzy 33letou Jules může být poslední velká akce a rozloučit se s vrcholovým lyžováním medailí z mistrovství světa, to by bylo americky stylové! 

I kdyby se to v St. Moritz na začátku roku 2017 nepovedlo, úspěchů má Julia Mancuso za sebou dost. K těm absolutně nejzářivějším jistě patří čtyři medaile vybojované na třech olympiádách. Třešničkou na dortu je pak zcela určitě zlatá olympijská medaile z Turína 2006. Pro amerického sportovce asi neexistuje větší úspěch než vyhrát olympiádu a značka POC toto velké vítězství společně s Julií oslavila představením kolekce POC Julia Mancuso Signature Collection. Od té chvíle si každý může koupit stejnou helmu, s jakou Julia Mancuso před deseti lety vyhrála olympiádu a v jaké ostatně závodí dodnes.

  • Odpovědi zasílejte mailem na adresu info@skimagazin.cz, hodnotnou cenu od firmy POC získá autor v pořadí 22. správné odpovědi. Uzávěrka soutěže je 14.11. 2016 

Správnou odpověď je možné dohledat na stránkách firmy LEVELSPORTKONCEPT, výhradního distributora značky POC pro Českou republiku www.levelsportkoncept.cz

 

Článek má tyto nálepky soutěže
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 26-10-2016
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • Marie-Michèle Gagnon jako Lange icon 2015
  • IMG_7075.JPG
  • Radicalsport.cz
  • vesec-klaus-01.jpg
  • Míra na stěně, Starzlachklamm
  • Designový prvek schladmingské arény. Bouda v nebesích bude sloužit pro VIP návštěvníky, rameno je již ověšeno kamerami.
  • Lukáš Bauer
  • Cvičení na rovnováhu a koordinaci.
  • dsc-0575-1.jpg
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit