Svaz má svou značku, bude s ní doporučovat zboží

Úsek alpského lyžování Svazu lyžařů začne od letošní sezony používat nový marketingový nástroj, s nímž jsme se u nás doposud mohli setkávat spíše v supermarketech, než ve sportovních obchodech. Pomocí speciální značky začne podporovat produkty partnerských firem, které zároveň používají v přípravě a závodech jeho svěřenci. Vybrané lyžařské výrobky se tak budou moci začít chlubit zcela novou "značkou kvality", jejímž úkolem bude nás zákazníky informovat, že daný produkt používají naši sjezdaři a jeho nákupem tedy nejen neprohloupíme a zároveň podpoříme jejich přípravu.
Screen Shot 2011-10-13 at 16.53.19.jpg

"Jako vyjádření partnerství a podpory českého sjezdového lyžování a především pro demonstraci kvality produktů lyžařských značek, jsme se rozhodli vytvořit a založit označení Czech Ski Alpine Pool. Počínaje lyžařskou sezonou 2011/12 tedy budeme budovat pozici tohoto označení směrem k veřejnosti a propůjčovat ji výrobcům a dodavatelům vybavení českých reprezentantů a reprezentantek ve sjezdovém lyžování," vysvětluje Bohdan Tetiva,  marketingový manažer Úseku alpského lyžování.

Cílem Svazu je poskytnout výrobcům lyžařského vybavení marketingový a obchodní nástroj, který jednak ukáže na kvalitu jejich výrobků a také je pomůže odlišit od konkurence. Shromážděné finanční prostředky z pronájmu značky pak budou investovány do vylepšení přípravy reprezentantů ČR, což by mělo vést k jejich lepším sportovním výsledkům, většímu zviditelnění jejich dodavatelů vybavení a tím i šance na zvýšení jejich obchodních úspěchů.

"Pracujeme na nové marketingové koncepci pro alpské disciplíny a jedním z prvních projektů, který představujeme, je právě založení Czech Ski Alpine Poolu, označení kvality!" říká Tetiva a pokračuje: "V lyžařsky vyspělých zemích existují Ski Pooly již desítky let. Jsou zásadním zdrojem financování mládežnického a juniorského lyžování a výrobci jsou nuceni do nich vkládat významné částky. My jsme se rozhodli tradiční koncept Poolu nastartovat tak trochu z druhého konce. Žádného dodavatele reprezentantů předem k ničemu nenutíme, ale sázíme na jejich obchodní záměry a zájem odlišit se od konkurence."

Na trhu se tak již brzy budeme moci potkat s lyžemi, brýlemi, oblečením, helmami či jinými lyžařskými produkty, jež tuto značku ponesou a osobně jsme velmi zvědaví, jaký zájem to u nás lyžařů bude mít. Ostatně asi stejně jako Svaz samotný. Osud Czech Ski Alpine Poolu budeme i nadále sledovat.

Screen_Shot_2011_10_13_at_16.53.29

Článek má tyto nálepky sport technika
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Jan Klouček / 13-10-2011
Jan Klouček
Jan Klouček zástupce šéfredaktora
  • Screen Shot 2012-05-16 at 12.51.10.jpg
  • Screen Shot 2015-10-07 at 17.27.54.jpg
  • Screen Shot 2016-02-10 at 13.23.57.jpg
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
  • Medaile pro mistrovství Moravy a Slezska.jpg
  • Norský servisní kamion
  • FotoŠkoda Fest 2015
  • Image_3.jpg
  • Fischer Speedmax
  • Schladming_podium.jpg
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit