Za kvalitní lyžovačkou do Francie rychle a pohodlně

Francouzská lyžařská střediska lákají lyžaře a snowboardisty dobře propojenou sítí sjezdovek všech obtížností a samozřejmostí jsou perfektně vybavené snowboardové parky. Jejich nevýhodou je vzdálenost z České republiky. Proto cestující ocení kvalitní dopravu.
Vega Tour

S dopravou od Vega Tour začíná dovolená již nástupem do autobusu

Společnost Vega Tour, přední evropský dopravce operující se 150 zájezdovými autobusy a více jak 20 lety zkušeností, nabízí pravidelnou autobusovou dopravu do francouzských Alp luxusními autobusy. V zimní sezoně 2014/2015 budou jezdit zlaté autobusy Vega Tour do 30 nejznámějších lyžařských středisek ve Francii v 10 termínech. 
Přeprava je zajišťována luxusními 4–5* autobusy s větším prostorem na nohy. Všechny autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy a systémy ABS a EPS a doobjednat lze i autosedačku pro děti. Nadstandardní je také rozsah služeb, které vám zpříjemní cestu: deky, Wi-Fi připojení k internetu, sedadla vyjíždějící do uličky, nápoje a občerstvení, zdarma magazíny o lyžování a samozřejmě promítání filmů během jízdy. Pro ještě větší pohodlí vám nabízíme možnost objednání druhé volné sedačky a rezervaci konkrétního sedadla. Doprava autobusy Vega Tour je rychlá a spolehlivá – každý autobus ve Francii zaváží max. 2 střediska, cestující se tedy vyhnou nepříjemnému zdržení při rozvozu do všech destinací na trase.

Na 30 lyžařských středisek snadno dostupných z Česka

125_PR_VEGA_TOUR_2_tisk_2Velkou výhodou dopravy od Vega Tour je možnost objednávky svozu z jakéhokoliv místa v ČR a flexibilní rezervace místa 3 dny před odjezdem. Dopravního spojení zlatými autobusy můžete využít jak v případě, že si ubytování zajišťujete sami, tak i se zakoupeným zájezdem od jakékoliv cestovní kanceláře, který neobsahuje dopravu.

Každý „účastník zájezdu“ získá od Karla a Karla legendární podšálek na památku!

Termíny:

5.12., 12.12., 9.1., 16.1., 23.1., 30.1., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.

Odjezd z ČR v pátek večer, příjezd do Francie v sobotu okolo poledne; odjezd z Francie domů v sobotu odpoledne a návrat do ČR v neděli dopoledne.

Destinace:

Alpe d’Huez / Oz, Avoriaz, Briancon, Chamonix, Chamrousse, Courchevel / La Tania, Flaine, La Plagne, La Rosière, Les 2 Alpes, Les Arcs, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire / St. Sorlin), Méribel, Montgenevre, Mottaret, Orcières 1850, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Saint Francois Longchamp, Sestriere, Serre Chevalier, Tignes, Val Cenis / Termignon, Val d’Isère, Val Thorens, Valmeinier / Valloire, Valmorel

Ceny jízdenek:

  • zpáteční jízdenka – dospělí: 2600 / 2700 Kč

    Více informací a objednávky:
  • zpáteční jízdenka – děti: 
do 12 let: -50 % z ceny dospělé jízdenky

Cena zájezdu obsahuje:
1 místo v autobuse, 1 pár lyží nebo snowboard, 1 tašku na boty, 1 cestovní zavazadlo, 1 palubní tašku, pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy, delegátský servis: asistence našeho pracovníka po dobu zájezdu.

Článek má tyto nálepky pr
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Komerční prezentace / 2-10-2014
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit