Články s nálepkou lidé

4-3-2016 Ondřej Katz

Přetěžké je skončit na vrcholu

Je to stará známá pravda a jistě by se také dala doložit statisticky. Opravdu jen pramálo sportovců v sobě našlo tolik vnitřní síly, aby se se svojí profesionální kariérou rozloučili v době, kdy dosahovali vynikajících výsledků. Bohužel se k té elitní skupině navždy slavných nedokázal připojit ani Ondřej Bank.
27-1-2016 Ondřej Katz

Kristoffersen píše historii

Henrik Kristoffersen zvítězil i ve včerejším večerním slalomu ve Schladmingu a pokračuje v neuvěřitelné sérii vítězství. Doposud vyhrál šest ze sedmi slalomů Světového poháru a logicky se svými výkony zapisuje do historie alpského lyžování.
13-1-2016 Ondřej Katz

Strachová exceluje, ale na vítězství stále čeká

Ve včerejším večerním slalomu ve Flachau obsadila druhé místo, když na vítězku Velez-Zuzulovou ztratila jen 3 desetiny. Po dlouhé době zajela výtečně také druhé kolo, ale na vítězství to opět nestačilo. I tak je jasné, že Šárka Strachová má v závěrečné fázi svojí kariéry fantastickou formu.
7-12-2015 Eliška Kopánková

Pohádka o Lindsey pokračuje

Bylo, nebylo jedno kanadské ledové království a něm již 11 let spokojeně panovala královna Lindsey Vonnová. Kralování v tomto království pro ní bylo vším. Jednoho dne se zařekla, že na trůn dlouho nikoho nepustí a jak řekla, tak udělala.
4-5-2015 Komerční prezentace

Co dělají celebrity začátkem jara

Jejich osobní životy jsou terčem paparazzi a pod drobnohledem nejrůznějších bulvárních plátků. Jeden zvědavý čtenář si rád přečte o nových skandálech ze soukromí i pikantnostech ohledně jejich kariéry. Co ale dělají světoznámé celebrity v zimních i brzkých jarních měsících, pokud se zrovna nevěnují natáčení nového filmu, vladařským povinnostem, koncertní šňůře či módním přehlídkám?
23-2-2015 Dana Beranová

Moderna stranou! Závody Po Staru ve Vysokém nad Jizerou

Český Ski klub a TJ Vysoké nad Jizerou pořádaly dne 14. 2. 2015 za hojné účasti asi stovky závodníků tradiční závody lyžníků po staru. V dobové ústroji a výzbroji se závodilo v běhu a skoku, přičemž jakékoli použití moderních prvků u oděvu či sportovního náčiní mělo za následek diskvalifikaci závodníka.
20-2-2015 SKI magazin

Jan Šrail: Účast na MS ve Falunu je překvapením

Nové tváře v kombinézách našeho národního týmu může ne zcela podrobně informovaný fanoušek běžeckého lyžování vidět na právě probíhajícím světovém šampionátu v norském Falunu. V úvodních klasických sprintech předvedl nejlepší výkon Jan Bartoň, muž, který se na MS nominoval na republikovém šampionátu a není členem žádného z reprezentačních výběrů. Na klasické patnáctce se zase představí Jan Šrail, povoláním člen Informační a strážní služby NP Šumava.
16-2-2015 Ondřej Katz

Šárka Strachová to dokázala!

Zní to skoro neuvěřitelně, ale česká reprezentantka Šárka Strachová si ze světového šampionátu opět veze medaili. V americkém Beaver Creek skončila ve slalomu na třetím místě.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit