Články s nálepkou akce/výstavy

23-2-2017 Tisková zpráva

Vítkovická SHRED VACATION bude s vymazleným snowparkem

Pokud patříte mezi fanoušky zimních akcí na sněhu, rozhodně si nenechte ujít první ročník akce SHRED VACATION, kterou bude hostit K2 snowpark Vítkovice v Krkonoších. Druhý březnový víkend se zde ponese ve znamení snowboardingu a freestylového lyžování. To celé navíc v redneck stylu a za doprovodu Jägermeister DJs. Největší lahůdkou pak bude sobotní 6. ročník open snowboard jibbing contestu King of Jib 2017.
21-1-2017 SKI magazin

Chcete vědět, na čem se bude lyžovat příští rok? Jeďte na ISPO

Odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO MUNICH 2017 je každoročně místem, kde výrobci představují své novinky pro následující zimní sezonu. Nejinak tomu bude i letos. Pokud vás zajímá, na čem budeme lyžovat za rok, přijeďte se do Mnichova podívat. Veletržní brány jsou otevřeny od neděle 5. února do středy 8. února 2017.
12-5-2016 SKI magazin

Na běžky k soutoku. Mělnická Jizerská 50 se poběží v polovině června

Léto je skoro za dveřmi a spolu s ním i tradiční recesistický závod o titul krále Mělnické Jizerské 50. SKI magazín je jako každý rok hrdým partnerem této originální akce, a proto nám dovolte vás pozvat už na její 23. ročník.
1-3-2016 Jan Klouček

Pronikněte do tajů lyžařského byznysu. Lyžařské konference přímo na sněhu

Podnikáte na horách? Nebo se na to chystáte? Hodily by se vám rady, zkušenosti a názory ostatních? Co takhle zajít na konferenci? Nebojte se, nic nudného. Žádné vysedávání v kancelářích. Debaty, přednášky a workshopy se odehrají ve vyhlášených lyžařských areálech, buď v horských chatách, nebo přímo na sněhu. V Evropě se můžete během letošní zimy zúčastnit celkem čtyř podobných akcí, ta nejbližší startuje už tento pátek v rakouském Innsbrucku.
29-2-2016 Ondřej Katz

Rokytnice nad Jizerou chce konečně využít svůj potenciál

Rokytnice nad Jizerou je historicky jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Čechách. Bohužel, jeho vývoj v posledních letech by se dal s nadsázkou přirovnat k sněhovým podmínkám, jež v posledních letech v Krkonoších vládnou – každou chvíli jinak a celkově nic moc. Ovšem zatím co počasí neporučíme, kormidlo rokytnického lyžařského areálu se po delší době přece jen podařilo otočit tím správným směrem.
19-1-2016 SKI magazin

54. ročník Skiinterkriteria je za dveřmi

Již tento pátek odstartuje v Říčkách v Orlických horách jeden z největších mezinárodních žákovských závodů ve sjezdovém lyžování. Kvalita závodníků bude tradičně vysoká, nové budou medaile pro ty nejlepší z nich. Do zahajovacího ceremoniálu zbývají tři dny.
19-12-2015 Tisková zpráva

Nový netradiční závod na běžkách se pojede v Abertamech

Čtyři okruhy. Od nejdelšího po nejkratší. Ale jeden těžší než druhý. V polovině února se v Krušných horách odehraje další z netradičních závodů pod patronací firmy Red Bull. Po bláznivém letním výběhu na vrchol skokanského můstku přichází zimní test vytrvalosti.
19-12-2015 Jan Klouček

Divadlo, nebo kino? Film Padesátka se inspiroval divadelní hrou

Na začátku režisérského debutu Vojtěcha Kotka byla divadelní hra. Tedy přesněji, na úplném začátku byl náš nejslavnější závod Jizerská 50, který inspiroval Petra Kolečka k sepsání námětu hry A studia Rubín. Dva roky od divadelní premiéry proběhla i ta filmová. Pojďme se podívat na to, jaké jsou obě představení a kterému prostoru – zda filmovému, nebo divadelnímu – sluší snowboarďáci ve stopě víc.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit