Speciál 15/16

Obsah:
Je tady listopad a s ním tradičně SKI magazín Speciál s testem nejnovějších lyží. Kdo si na startu nebo v průběhu letošní zimy hodlá kupovat nové lyžařské vybavení, tomu se určitě bude hodit.

Po dlouhých letech jsme se rozhodli přinést českému čtenáři jiný, dovolujeme si říct, že dnes už lepší test, než jaký jsme ve SKI magazínu publikovali doposud. Jedním z důvodů pro tuto změnu je jistě i strohý fakt, že, jak se říká, změna je život, nicméně vedle touhy nabídnout vám, čtenářům, po čase zase něco nového tu jistě hrál roli i fakt, že organizace, produkce na vysoce profesionální úrovni a personální obsazení DSV aktiv ski TESTu v nás vzbuzuje přesvědčení, že právě tento test je v současnosti nejlepším testem sjezdových lyží v Evropě.

Testování v rakouském Obergurglu jsme se samozřejmě osobně zúčastnili, poctivě jsme testovali lyže, na lanovce či při obědech a večeřích čile konverzovali, také jsme absolvovali několik formálnějších diskuzí ať už na workshopech testérů, či při oficiálních setkáních se zástupci Německého lyžařského svazu, který je patronem DSV aktiv ski­TESTu, a ze všeho si utvořili jasný závěr: Ano, jsme tady správně. Právě tento test může našim čtenářům přinést skutečně hodnotné informace, potřebné pro úspěšný výběr nových sjezdových lyží.

Vedle vysoké odbornosti, transpa­rentnosti a profesionálního přístupu všech zúčastněných však byla po celou dobu konání DSV aktiv ski­TESTu vždy cítit i dobrá nálada. Němci, jakkoliv to možná někomu přijde nepravděpodobné, si dobře uvědomují, že lyžování musí být vždy především zábava. Pevně věříme, že i pro vás bude zábavou čtení nového SKI magazínu Speciál a hlavně že si s radostí vyberete ty správné lyže tak, aby vám úsměv z tváře nezmizel ani po prvních zkušebních jízdách.

Testované kategorie:
  • Rekreační lyže

  • Sport carvery

  • Allmountain univerzály

  • Race carvery

  • Sport carvery pro (dámské)

  • Allmountain univerzály (dámské)

Pošlete SMS zprávu s textem SKI special15 (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit