Archiv čísel
Abyste mohli prohlížet čísla aktuální sezóny musíte ji mít předplacenou. Starší ročníky jsou k dispozici pro kohokoli kdo se přihlásí...
Číslo 6-2016/17

Číslo 1-2016/17

Číslo 1-2016/17
Nová sezona a nový SKI magazín jsou tady. Letos nám to klaplo jako málokdy. No řekněte sami: může si první číslo lyžařského časopisu přát něco lepšího než vyjít v době zasněžených vrcholků a mrazivého počasí? Težko! Jestliže jste už letos stihli obout lyže a vyzkoušet první skluz – bravo vám! Pokud ne, nezoufejte. Ponořte se do prvních stránek sezony 2016/17 a nechte se sněhem zavát alespoň ve vaší fantazii. V novém čísle SKI k tomu jistě najdete dostatek inspirace.
 • Krýzl: V St. Moritz chci něco dokázat!

 • Postřehy Michela Walchhofera: Už je to dlouhých 14 let...

Speciál 2016/17

Speciál 2016/17
Je tady listopad a s ním tradičně SKI magazín Speciál s testem nejnovějších lyží. Kdo si na startu nebo v průběhu letošní zimy hodlá kupovat nové lyžařské vybavení, tomu se určitě budou poznatky DSV aktiv ski TESTU hodit. Jeho organizace i prezentace výsledků jsou na vysoce profesionální úrovni a také personální obsazení DSV aktiv ski TESTu v nás vzbuzuje přesvědčení, že právě tento test je v současnosti nejlepším testem sjezdových lyží v Evropě. Testování v rakouském Obergurglu jsme se samozřejmě osobně účastnili, poctivě jsme testovali lyže, diskutovali, naslouchali a nakonec si ze všeho udělali jednoznačný závěr: Ano, právě tento test může našim čtenářům přinést skutečně hodnotné informace, potřebné pro úspěšný výběr nových sjezdových lyží. Šťastnou ruku při nákupu a krásnou zimu vám přeje redakce SKI magazínu. Letos jsme pro vás prověřili modely v těchto kategoriích:
 • Rekreační lyže

 • Sport carvery

Číslo 3-2016/17

Číslo 3-2016/17
Listopadový SKI magazín se vydává do světa v době, kdy o tom, že je zima za dveřmi, nepochybuje ani jeden teploměr v zemi. Pokud jste ještě nezahájili sezonu, je nejvyšší čas to udělat. Inspiraci hledejte třeba právě na stránkách našeho třetího letošního čísla. Do zimní nálady se můžete přenést čtením rozhovoru s Ester Ledeckou či Markusem Waldnerem, poradíme, jak vybrat nové lyžáky, nebo odhalíme výhody vysněného povolání jménem horský vůdce. A mnohem více. Však nakoukněte do obsahu.
 • Ester Ledecká má vše (mimo přehnaných ambicí)

 • Markus Waldner: Race director mužské části Světového poháru

Exclusive 16/17

Exclusive 16/17
S polovinou prosince je tady náš pravidelný odskok od reality do světa SKI Exclusive. Tak jako každý rok máme i letos ambice vás provést za brány všedního lyžařské života. Servírujeme 132 stran výjimečností, rozhovorů s VIP osobnostmi, exkluzivních lyží a nevšedního cestování. Dopřejte si chvíli ve světě toho skutečného lyžařského luxusu.
 • Michael Walchhofer

 • Julia Mancuso

Číslo 5-2016/17

Číslo 5-2016/17
Poslední SKI magazín roku 2016 jako by chtěl dokázat, že vždy může být ještě lépe. Číslo doslova nabité zajímavými texty a tématy přináší rozhovor s Davidem Chodounským coby nejlepším slalomářem US ski teamu. Podívá se na kořeny letošní sjezdařské události číslo jedna MS v St. Moritz. Nechybí analýza lyžařské techniky, speciály pro skialpinisty i běžce na lyžích nebo obsáhlá sekce věnována zimním střediskům z celého světa.
 • Rozhovor: David Chodounský. Přes college až do svěťáku

 • MS v St. Moritz. Návrat ke kořenům

Číslo 6-2016/17

Číslo 6-2016/17
Je tady mrazivý leden, všude spousta sněhu a vy držíte nový SKI magazín! Není to paráda? Jo, tak nějak by zima měla vypadat. Lednový SKI magazín vám domů přináší všechno, co by v lyžařském časopise uprostřed zimy mělo být, a také pár témat, která možná nejsou až tak obvyklá, ale my v redakci si myslíme, že přinejmenším čas od času do SKI magazínu patří. Tak pěkně popořádku: Únorové mistrovství světa v alpském lyžování se koná ve věhlasném lyžařském středisku St. Moritz a podle všeho se bude jednat o prvotřídní akci. Legendární svahy nad mondénním sídlem úspěšných a bohatých Evropanů, překrásné výhledy na jezero a okolní horstva a samozřejmě ti nejlepší lyžaři světa… No dobře, na poslední chvíli se omluvili Svindal s Ligetym, nicméně i tak se alespoň na některý ze závodů v televizi podívejte, určitě to bude stát za to. Když lyže, tak v St. Moritz! Světový šampionát naštěstí bude vysílat i Česká televize. K tradičním tématům, jež vám ve SKI magazínu přinášíme pravidelně, jistě patří blok věnovaný lyžařskému vybavení. Tentokrát si na své přijdou i dámy, neboť jsme do přehledu zahrnuli několik mimořádně povedených dámských lyží a jedny jsme dokonce na vlastní kůži otestovali. No a témata poněkud méně probíraná nám v lednovém čísle zastupuje článek o sedící lyžařce Kristýně Křenové. Ten doporučujeme všem, kdo mají pocit, že jim osud… Ne, ten doporučujeme úplně všem. A navrch tipy na zajímavé počiny architektů, které jsou k vidění na naší milované Šumavě. Budete se divit. SKI magazín, jakkoliv se obsahově povedl, je ale dobrým řešením pro chvíle, když už lyže stojí v lyžárně a za okny zuří vánice. Většinu volného času, když to jenom trochu jde, teď přece musíme trávit na kopcích. Vždyť venku je konečně zima jako malovaná!
 • SKI Alpine

 • Equipment

Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit