Články autora ČTK

25-3-2009 ČTK

Podle lyžaře Bauera byla sezona jednoznačně dobrá

S pocitem solidně odvedené práce v právě skončené sezoně se vrátil domů z finále Světového poháru v klasickém lyžování ze severu Evropy nejúspěšnější český reprezentant Lukáš Bauer. Na letišti v Ruzyni dnes sesazený obhájce prvenství v SP zopakoval, že s ohledem na své zdravotní problémy má za sebou dobrý běžkařský rok.
26-2-2009 ČTK

Na MS v Liberci šokovali zlatem sdruženáři Japonska

O velké překvapení se na mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci postarali v závodě družstev v severské kombinaci Japonci, kteří po 14 letech získali zlaté medaile. V ženské štafetě na 4x5 kilometrů obhájily titul finské běžkyně. Počasí předčasně ukončilo kvalifikaci skokanů na velkém můstku, která by se měla uskutečnit v pátek těsně před závodem.
23-2-2009 ČTK

Za Koukalovým vzestupem stojí i konzultace s bývalým koučem

V takový výsledek na mistrovství světa v klasickém lyžování Jan Baranyk ani nedoufal. Po sezoně zmaru se jeho svěřenec Martin Koukal zmátořil a dnes se vzepjal k výkonu, který nečekal ani jeden z nich. Za vzestupem mistra světa v maratonu z roku 2003 ve Val di Fiemme stojí také konzultace s bývalým Koukalovým koučem Christerem Skogem, pod jehož vedením měl český běžec na lyžích největší úspěchy. Dnes ve skiatlonu byl Koukal nečekaně devátý.
22-2-2009 ČTK

Bauer: Na konci skiatlonu jsem chtěl hodit lyže do lesa

Místy i bezmoc cítil na trati dnešního skiatlonu český lyžař Lukáš Bauer, když chvíli před koncem sledoval, jak se mu vzdaluje špička a na něj zbude jen boj o umístění ve třetí desítce. Stříbrný medailista z pátečního závodu na 15 kilometrů klasickou technikou ale poté, co dnes dojel hluboko v poli až na 25. místě, netruchlil. Bauer vypadal vyrovnaně, i když jej prý na trati ničilo, že mu nejedou lyže.
22-2-2009 ČTK

Lyže dnes zhatily šance Bauera i sdruženářů

Problém v lyžích na bruslení zničil dnes naděje Lukáše Bauera na druhou medaili z mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci, ale i šance sdruženářů na lepší výsledek ve stíhacím závodu.
21-2-2009 ČTK

Češi mají zásluhou Koudelky další místo v první desítce

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil na světovém šampionátu v Liberci deváté místo na středním můstku. Po stříbrném běžci Lukáši Bauerovi je druhým českým reprezentantem, který se probojoval do nejlepší desítky. Mistry světa se dnes stali skokan Rakušan Wolfgang Loitzl a polská běžkyně Justyna Kowalczyková.
21-2-2009 ČTK

Diváci ve Vesci včera a dnes - nebe a dudy

Nebe a dudy, tak by se dal označit dnešní a čtvrteční zájem fanoušků o běžecké závody mistrovství světa v Liberci-Vesci. Zatímco ve čtvrtek se do areálu na ženskou desítku trousily skupinky fanoušků, na dnešní mužskou patnáctku se valily davy lidí. Plné autobusy kyvadlové dopravy je vyplavovaly ze svých útrob tak rychle, že se mezi nimi nestačily dělat žádné mezery a valili se kupředu v souvislém, dlouhém špalíru.
20-2-2009 ČTK

Fotogalerie: Bauerova cesta za stříbrem

Lukáš Bauer vybojoval druhým místem v běhu na 15 kilometrů klasicky první medaili pro Českou republiku z libereckého světového šampionátu v lyžování. Stejně jako na olympiádě v Turíně porazil Bauera pouze Estonec Andrus Veerpalu, bronz vybojoval Fin Matti Heikkinen.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit