Listopad 09/10

Obsah:
Tentokrát necháme počasí počasím, protože se prostě musíme zmínit o události, která navždy změní život nás všech, kdo máme lyžování rádi a kdo také sledujeme jeho vrcholnou podobu v podání těch nejlepších závodníků. Herminátor řekl dost. Určitě jste to slyšeli, bez varování ukončil svoji obdivuhodnou, patnáct let trvající kariéru a jeho další život už prý bude navždy spojen pouze s fankou (die Pfanne, pánev), šlaufkou (der Schlauch, trubka) a zednickou lžící.
 • Felix Neureuther

  Slalomy se musí jezdit na krev a není čeho litovat. Tak to vidí momentálně nejlepší německý slalomář a svá slova rád potvrzuje zejména na jednorázových akcích, jako je mistrovství světa.
 • Herminátor skončil

  Svou výjimečnou kariéru skončil tak, jak ji začal: se slzami v očích. «Opouštím své milované povolání,» prohlásil v polovině října dobyvatel a pokořitel prakticky všech sjezdových tratí. Komu čest, tomu čest.
 • Nikola Sudová

  «Párkrát už jsem na stupních vítězů stála ve Světovém poháru i na mistrovství světa. A bylo to příjemné,» naznačuje sedmadvacetiletá akrobatická lyžařka své ambice pro olympiádu ve Vancouveru.
 • Lyžařský trénink na suchu II

  Kvalitní výkony na sněhu musí být podloženy odpovídající letní přípravou. To platí u vrcholových sportovců, ale v příslušném měřítku také v rekreačním sportu.
 • Škola lyžování – Krátký oblouk

  Krátký řezaný, to je něco jako přímák ve fotbale. Chcete-li někomu dokázat, že kopat umíte setsakramentsky dobře, prostě to pošlete do šibenice a dál už nemusíte říkat vůbec nic.
 • Speciál pro ženy

  Test lyží pro začínající a mírně pokročilé. Jaké si do začátku vybrat boty? Multicondition – ženská pro všechno (a její vybavení). Top-on-piste: lyže a přezkáče pro experty v sukních.
 • Móda – Holky, co nosíte pod bundou?

  Mikiny, vesty a svetříky nejsou o nic méně důležité než bundy. Spíš jsou ještě důležitější, protože zatímco v bundě vás na svahu hned každý nepozná, na ski baru je to přesně naopak.
 • Zima a péče o pleť

  Všechny ženy ví, že vypadat i v mrazivých dnech k světu není úplně jednoduché. Přinášíme tedy několik dobrých rad.
 • Vancouver v plné kráse

  Tentokrát nikoliv naživo, ale v televizi. Užijte si zimní olympiádu v HD rozlišení, je to úplně «jiná liga».
 • FREE-HEEL

  Nová rubrika pro vyznavače telemarkového lyžování. Vybavení, cestování, osobnosti, ... Kulich s bambulí a SKI FREE-HEEL vám nesmějí chybět!
Pošlete SMS zprávu s textem (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit