Říjen 09/10

Obsah:
Letošní léto bylo na události v zákulisí lyžařského sportu bohaté a jedna zajímavá zpráva stíhala druhou – všichni šetří a Head si klidně koupí Lindsey Vonnovou, Bany se uzdravil, Kryštof Krýzl si poranil páteř, Fin Sandell přišel o ledvinu, Renatě Götschlové se dařilo o dost lépe, ta přišla do jiného stavu a Neumannová dokázala srazit dluh z libereckého mistrovství světa na pouhých osmdesát milionů korun! Všechny vzrušující události ale nakonec přebila zpráva o tom, že Šárka Záhrobská už na hory nebude jezdit s tátou.
 • Kryštof Krýzl

  Nejlepší český sjezdař současnosti zazářil na MS ve Val d´Isére, ale v létě se vážně zranil. Povídali jsme si tedy jak o loňské sezoně, tak o návratu na závodní pistu a dalších.
 • Sölden – World Cup Opening

  Zažijte na vlastní kůži první a zároveň největší lyžařskou party sezony. Šílenství, flámování až do rána, slavní lyžaři na dosah, ... To všechno na jednom místě, ve stejném čase. plánech pro nejbližší budoucnost.
 • Kjetil Jansrud

  Tenhle mladík, označovaný za nastupující krev norského lyžování, je velký sympaťák a dobrý kamarád českých sjezdařů. Na lyžích mu to ale jde o hodně lépe než na greenu.
 • Škatulata, hejbejte se!

  Změny v realizačním týmu Šárky Záhrobské vzbudily velkou pozornost nejen u lyžařské veřejnosti. Podívejme se na ně realisticky, bez emocí a bulvárních spekulací.
 • Lyžařský trénink na suchu

  Kvalitní výkony na sněhu musí být podloženy odpovídající letní přípravou. To platí u vrcholových sportovců, ale v příslušném měřítku také v rekreačním sportu.
 • Škola lyžování – dlouhý oblouk

  Napálit to z kopce co to dá, postavit to na hranu a vyzkoušet, kolik ještě ustojíme. Zní to jednoduše, ale bez správné techniky to nejde.
 • Povolání: Profesionální testér

  Profi-testér firmy Head Ignaz Ganahl se po sněhu pohybuje se stejnou jistotou, jako vy po koberci své ložnice. Vy v bačkorách, on na lyžích.
 • Novinky z lyžařských dílen

  Také letos přichází na trh hromada lyžařského vybavení s visačkou NEW. Vybrali jsme pro vás novinky, jež by vaší pozornosti neměly uniknout.
 • Přehled lyží kategorie PUBLIC RACE

  Nepostradatelný průvodce vybavením pro carving na vysoké úrovni. Zde je detailní soupis toho nejdůležitějšího, co trh lyžařským expertům nabízí.
 • Vancouver 2010 goes green

  Ochrana životního prostředí už dnes není pouze nutnost, je to také móda. Podívejte se, jak moc IN mohou být třeba organizátoři zimní olympiády.
 • CSN 01 8027

  Ministerstvo pro místní rozvoj vypotilo státní normu, která nás mimo jiné nábádá k tomu, abychom na lyžích nejezdili jako šílenci.
 • Móda – Trendy pro zimu 2009/2010

  Jedním z trendů nadcházející zimy bude kompresní prádlo.
 • Zimní obutí

  Sněhule, nebo sandály? Aby bylo jasno, hovoříme o obutí našeho automobilu, tedy o zimních gumách a řetězech.
 • FREE-HEEL

  Nová rubrika pro vyznavače telemarkového lyžování. Vybavení, cestování, osobnosti, ... Kulich s bambulí a SKI FREE-HEEL vám nesmějí chybět!
Pošlete SMS zprávu s textem (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit