Čtěte online: Jak na elektronická čísla SKI magazínu

Časopis SKI magazín můžete již sedm let číst nejen v tradiční tištěné podobě, ale i v elektronické verzi. Podporujeme obě v Česku nejrozšířenější platformy Publero a Floowie a k tomu nabízíme ve světě populární řešení FlipBook, se kterým se můžete setkat na našich stránkách a ve kterém je dostupný i kompletní archiv SKI magazínu. Jak na jednotlivé služby se dozvíte v tomto článku.
Elektronický archiv časopisu SKI magazín

E-vydání SKI magazínu si můžete buď objednat samostatně, nebo ho mít coby předplatitel našeho tištěného čísla zdarma. Pro přístup k e-verzi nabízíme čtyři různé platformy, přes které lze SKI magazín online číst. Vyberte si způsob, který vám nejvíce vyhovuje:
1. FlipBooky na SKImagazin.cz

Pro online prohlížení SKI magazínů preferujeme řešení FlipBooků od společnosti E-Book Systems. Jde o jedno z nejpokročilejších online publikačních řešení na světě, které v Česku využívá například časopis EURO a další. Umožňuje nám nabídnout všem našim registrovaným čtenářům přístup do elektronického archivu na SKImagazin.cz, na speciální stránce můžete prohledávat všechna doposud publikovaná čísla SKI magazínů a zjišťovat, o kterých tématech jsme psali v minulých letech.

Čtěte na tabletech i v mobilu

IkonaSKI magazín lze samozřejmě číst i na tabletech a smartphonech. Obzvlášť v případě tabletů jde o elegantní způsob a stejně jako při čtení na počítači se můžete rozhodnout hned pro několik řešení. 

1. FlipViewer Mobile

Celý náš archiv lze, díky technologii HTML 5, prohlížet na tabletech i mobilech. Postupujte přitom úplně stejně, jako při čtení na počítači. Přihlaste se –> jděte do archivu čísel –> otevřete vybraný SKI magazín. 

Jestliže chcete prohlížet čísla off-line, stáhněte si z AppStoru nebo Android Marketu aplikaci FlipViewer Mobile pro iOS a Android a čtěte i bez připojení k internetu. Máte-li aplikaci staženou, tablet se vás po otevření SKI magazínu v prohlížeči sám zeptá, zda ji chcete využít pro prohlížení toho kterého čísla. 

2. Čtení přes aplikace elektronických trafik 

Své aplikace pro chytré telefony a tablety mají rovnež všechny podporované elektronické trafiky. Více se dočtete přímo na jejich stránkách:

Tablet

Jak na to: Stačí se na SKImagazin.cz přihlásit do čtenářské zóny a:

  • a) být předplatitelem SKImagazínu pro prohlížení aktuálních čísel
  • b) zakoupit si číslo pomocí SMS
  • c) být jen registrovaný pro procházení našeho archivu

Zdarma jsou pro všechny čtenáře dostupná ukázková čísla SKI magazínů, na které se dostanete klikem na tlačítka "Otevři ukázku čísla" v našem archivu. 

2. SKI magazín na Publero.cz

Od sezony 12/13 můžete číst SKI magazín online i ve čtečkách a na webu společnosti Publero. Stačí navštívit stránku SKI magazínu na Publero.cz a zakoupit jakékoliv z nabízených čísel. Na Publero.cz je možné zakoupit zvlášť i naši speciální přílohu SKI Classic, která v elektronické verzi vyjde na 15 korun. 

Informace pro předplatitele: Jestliže jste předplatiteli a chcete SKI magazín číst raději přes službu Publero než u nás na webu, stačí nás kontaktovat na web@skimagazin.cz a vyžádat si kód pro bezplatný přístup k našim časopisům ve službě Publero.cz

3. SKI magazín na Alza.cz

Od sezony 13/14 je elektronická trafika Publero součástí obchodu Alza.cz. Naše čísla tak můžete najít i tam. 

4. SKI magazín na Floowie.cz

Od sezony 12/13 můžete číst SKI magazín online i ve čtečkách a na webu společnosti Floowie. Stačí navštívit stránku SKI magazínu na Publero.cz a zakoupit jakékoliv z nabízených čísel. Na Floowie.cz můžete stejně jako na konkurenčím Publeru zakoupit zvlášť i naši speciální přílohu SKI Classic, která v elektronické verzi vyjde na 15 korun. 

Informace pro předplatitele: Opět platí, že jestliže jste předplatiteli SKI magazínu a chcete nás číst přes Floowie, stačí nás kontaktovat na web@skimagazin.cz a vyžádat si kód pro bezplatný přístup k našim časopisům.Pokud máte jakékoliv dotazy, problematice elektronických čísel se věnují dvě naše diskuzní vlákna:

stačí se tedy začíst a případně položit dotaz. Rádi vám poradíme.

Článek má tyto nálepky redakce
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 15-10-2013
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit