Články s nálepkou MS Vail/Beaver Creek 2015

Mistrovství světa v alpském lyžování 2014/15 hostí americký Beaver Creek od 3. února (začíná se závodem žen v superobřím slalomu) do 15. února 2015 (slalom mužů). Mezi jeho největší hvězdy by měli patřit domácí sjezdaři Lindsey Vonn a Bode Miller, velké věci očekáváme především my Češi od stále rychlejšího Ondřeje Banka.
16-2-2015 Ondřej Katz

Šárka Strachová to dokázala!

Zní to skoro neuvěřitelně, ale česká reprezentantka Šárka Strachová si ze světového šampionátu opět veze medaili. V americkém Beaver Creek skončila ve slalomu na třetím místě.
16-2-2015 Ondřej Katz

Hirscher je poražen, mistrem světa je Grange

Někomu ani nestálo za to sledovat poslední závod amerického mistrovství světa v alpském lyžování – slalom mužů. Prý je všechno jasné, kdo by asi tak mohl porazit fenomenálního Marcela Hirschera? Ale takhle to v lyžování nechodí. A ve slalomu už vůbec ne…
12-2-2015 Jan Klouček

Tina Maze atakuje rekord Lasse Kjuse

Jediný lyžař Lasse Kjus dokázal ve více než osmdesátileté historii světových šampionátů získat medaile ve všech pěti individuálních disciplínách: sjezdu, super G, obřím slalomu, slalomu a kombinaci. Slovinka Tina Maze má nyní našlápnuto k vyrovnání tohoto obdivuhodného rekordu. Chybějí jí už jen dvě pódiová umístění. Ve čtvrtečním obřím slalomu a sobotním slalomu speciál.
10-2-2015 Ondřej Katz

Robin Kasper: „Žádné vázání není dokonalé, bohužel…“

Hrůzostrašným pádem ve sjezdu pro Ondru Banka skončilo mistrovství světa, s největší pravděpodobností i letošní sezona a nám všem radost z toho, že se český sjezdař zase po děsně dlouhé době prosazuje na úrovni absolutní světové špičky. Ale proč se to celé stalo?
29-1-2015 Šárka Sudová

Kdo zazáří ve Vailu? České ambice na mistrovství světa 2015

Ondřej Bank, Šárka Záhrobská nebo někdo další? Mistrovství světa v americkém Beaver Creeku je za dveřmi a my jsme se podívali na ambice našich závodníků. Bude sedmé mistrovství pro Ondřeje Banka konečně medailové?
29-1-2015 Tisková zpráva

Nominace českého týmu na MS do Vailu

Na Mistrovství světa v alpských disciplinách bude Českou republiku s jistotou reprezentovat pět sjezdařek a tři sjezdaři. Největšími hvězdami našeho týmu bude Ondřej Bank a Šárka Strachová.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit