Česko

2-12-2016 SKI magazin

Zima startuje! Na výborné podmínky láká například Lipno

O nadcházejícím prvním prosincovém víkendu startuje v Čechách letošní zimní sezona. S plnou parádou odstartuje třeba ve Skiareálu Lipno. Vleky se rozjedou v sobotu 3. prosince a v provozu budou sjezdovky Jezerní, Spojovací a Dámská, kde leží až čtyřicet centimetrů sněhu.
2-9-2016 Tisková zpráva

Nově v areálech 16/17: Klínovec prodloužil Turistickou

Přestože tomu počasí nenapovídá, na Klínovci již probíhají přípravy na novou zimní sezónu, ve které bude lyžařům nabídnut již tradičně skvělý zážitek v kvalitním lyžařském areálu. Na letošní sezónu připravujeme několik vylepšení v areálu, které našim návštěvníkům zpříjemní pobyt a usnadní pohyb po areálu.
7-10-2015 Tisková zpráva

Špindl chystá rekordně rychlé zasněžování a novou vyhřívanou šestisedačku

Více než 210 milionů korun investovalo největší krkonošské středisko Skiareál Špindlerův Mlýn do nadcházející zimní sezóny. Rekordně rychlé zasněžování zajistí nejmodernější zasněžovací systém současnosti ve Svatém Petru, kde navíc vznikne zbrusu nová vyhřívaná šestimístná lanovka na Pláně.
24-8-2015 Tisková zpráva

Freeskier Volák: "Lyžovat ve filmu mi dává novou energii"

Jiří Volák je zkušený jezdec, který nechyběl zatím v žádném českém freeski filmu. Pojďme se podívat, jak si natáčení nového freeski filmu eXcelent Separation užil.
3-12-2014 Jan Klouček

Česká střediska se otvírají. Víme, kde si o víkendu zalyžujete.

AKTUALIZUJEME O víkendu se otevřou pomyslné brány hned několika tuzemských lyžařských středisek. První letošní sníh na domácích svazích můžete vyzkoušet třeba na krušnohorském Klínovci v Peci pod Sněžkou nebo na Horních Mísečkách.
24-10-2014 Jan Klouček

O víkendu se definitivně zastaví čtvrtá nejstarší lanovka v Česku z Jáchymova na Klínovec

Milovníci starých historických lanovek, klínovečtí fanoušci nebo i jen ti, kteří se o nadcházejícím víkendu rozhodnou zamířit do Krušných hor mají jedinečnou příležitost svést se jako jedni z posledních starou jednosedačkovou lanovkou na vrchol Klínovce.
5-8-2014 Jan Klouček

Klínovec zkolaudoval sjezdovku, lyžovat se bude z Jáchymova

Jen víc podobně dobrých zpráv! Největší krušnohorský Skiareál Klínovec přes léto zapracoval na své nově budované sjezdovce do Jáchymova a výsledkem je: kolaudace. Od následující sezony se tak můžeme těšit na pořádnou klínoveckou revoluci!
30-1-2014 Ondřej Katz

Ranní lyžování: Špindl má další super akci pro rodiny s dětmi

Špindlerův Mlýn má další pěknou nabídku, která skvěle zapadne do koncepce budování rodinného střediska alpského typu. Vzbuďte děti (nebo oni vás) v půl sedmé, vyvezte je na Pláně a užijte si luxus prázdné sjezdovky s výhledy, které jsou v půl sedmé daleko luxusnější než v půl deváté!
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit