Magazín

21-1-2017 SKI magazin

Chcete vědět, na čem se bude lyžovat příští rok? Jeďte na ISPO

Odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO MUNICH 2017 je každoročně místem, kde výrobci představují své novinky pro následující zimní sezonu. Nejinak tomu bude i letos. Pokud vás zajímá, na čem budeme lyžovat za rok, přijeďte se do Mnichova podívat. Veletržní brány jsou otevřeny od neděle 5. února do středy 8. února 2017.
17-12-2016 Komerční prezentace

Zimní sporty a zdraví: tipy profesionálních sportovců

Lyžování a snowboarding jsou nádherné a v našich zeměpisných končinách oblíbené a často provozované sporty. Bohužel, jako každý sport, i ty zimní v sobě skrývají jistá rizika a pády a zranění se tak nevyhýbají ani těm nejlepším z nás. Vyzkoumali jsme, jak se čeští reprezentanti v alpských disciplínách snaží zraněním na sněhu předcházet, nebo se s nimi co nejlépe vypořádat.
1-3-2016 Jan Klouček

Pronikněte do tajů lyžařského byznysu. Lyžařské konference přímo na sněhu

Podnikáte na horách? Nebo se na to chystáte? Hodily by se vám rady, zkušenosti a názory ostatních? Co takhle zajít na konferenci? Nebojte se, nic nudného. Žádné vysedávání v kancelářích. Debaty, přednášky a workshopy se odehrají ve vyhlášených lyžařských areálech, buď v horských chatách, nebo přímo na sněhu. V Evropě se můžete během letošní zimy zúčastnit celkem čtyř podobných akcí, ta nejbližší startuje už tento pátek v rakouském Innsbrucku.
20-2-2016 Komerční prezentace

První lyžovačka s malým dítětem. Přečtěte si naše tipy na výuku

S mužem vyrážíme na hory aspoň dvakrát do roka od doby, co se známe. Lyžování nás baví a bereme ho jako sport i relaxaci. Když se nám narodila dcerka, bylo jasné, že ji na lyže postavíme hned, jak to její věk dovolí.
2-2-2016 Jan Klouček

Sporten spustil nový web. Je odvážně jednoduchý!

Trend zjednodušování je na internetu už pár let takříkajíc klíčovým slovem. Jestliže ještě před pár lety se zdálo, že králem elektronického prostoru bude ten, kdo dokáže na své stránky vtěsnat nejvíc informací, nyní je vše jinak. Weby lyžařských firem jsou toho příkladem.
4-10-2015 Václav Dekanovský

Lyže v síti (40/15): Američané trénují na Zélandu a známe nejlepší outdoorový film

Jak se léto nahnulo ke konci a teploty klesly pod třicet, mnozí už začali větřit zimu. A to nenechává nikoho chladným. Dokonce i na YouTube se ochlazuje. V naší nové rubrice vám v pravidelných týdenních intervalech budeme přinášet novinky, které hýbou lyžařským a internetovým světem. Dohromady.
19-5-2015 Tisková zpráva

MS Ski&Golf: Česko přiváží z Rakouska 3 cenné kovy!

V Rakouském Zell am See, Kaprun se o tomto víkendu 13. - 16. 5. 2015, konalo již po podvanácté Mistrovství světa v kombinaci SKI&GOLF. Naši reprezentanti vybojovali celkem tři cenné medaile.
13-4-2015 Jan Klouček

Výborní na lyžích, skvělí na golfu! MČR Ski&golf zná vítěze.

Konec zimní, lyžařské sezony a zároveň začátek té letní, golfové orámoval o uplynulém víkendu již sedmý ročník tradičního mistrovství republiky RWE SKI&GOLF Czech Championship. V unikátním závodě, jehož první část hostila červená sjezdovka ve Špindlerově Mlýně a druhou Golf & Spa resort Kunětická Hora, si vítězství z roku 2013 zopakoval golfový profesionál a bývalý lyžař Petr Kabát.
  • 216_254.png
  • pradd-vysla.jpg
  • 1892963544.jpg
  • Nový Gaislachkogel Restaurant v Soldenu
  • Ski areal Kamenec.JPG
  • Barbora Nováková.JPG
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit