Technika

10-2-2017 Komerční prezentace

Běžky Fischer, atribut vítězů

Vsadím se o cokoli, že letošní vítěz Jizerské 50 dojede do cíle na běžkách Fischer! Stejně jako to udělal ten loňský, Gábina Koukalová nebo Lukáš Bauer. Značka Fischer se totiž chlubí šestiletou dominancí ve Světovém poháru v klasickém lyžování. A není to náhodou.
20-12-2016 Jan Klouček

Běžkaři dostanou další vázání! Systému NNN bude vedle Prolinku konkurovat Turnamic

Ledy v kategorii vázání na běžky se definitivně pohnuly. Ještě jsme si ani nestihli zvyknout na to, že mimo systémů NNN (Rottefella) a SNS (Salomon) tu máme Prolink a na obzoru je další revoluce. Značky Fischer a Rossignol se spojily, aby společně vyvinuly vázání Turnamic. Dobrá zpráva pro nás lyžaře je, že vše směřuje k vítězství jednoho univerzálního řešení!
11-2-2016 Jan Klouček

Klasika, bruslení a soupaž. Fischer už dělí běžky do tří kategorií

Soupaž, soupaž, soupaž! To slovo rezonuje světem běžeckého lyžování jako ozvěna. Jako magické zaklínadlo vedoucí k vítězství. Není divu, že “nové” techniky běhu si všímají i výrobci lyžařského vybavení. Nejrychleji ze všech zareagoval rakouský Fischer, který do své kolekce zařazuje první model lyží určený speciálně pro double poling.
22-1-2016 SKI magazin

Fischer má klasické Speedmaxy a inovoval sportovní řadu běžek

Přestože oficiálně představuje většina firem své novinky pro nadcházející sezonu až koncem ledna na mnichovském ISPO, podařilo se nám s předstihem dostat k některým z nich už o pár týdnů dříve. Příkladem je Fischer, který si na sezonu 2016/17 připravil následující menu.
19-1-2016 Jan Klouček

Salomon představil Prolink, vázání kompatibilní s NNN od Rottefelly

Možná je to největší revoluce v běžeckém lyžování za posledních mnoho let. Salomon představil nové vázání na běžky kompatibilní se systémem svého úhlavního konkurenta Rottefelly. Tomu o tom ale jaksi zapomněl dát vědět. A tak je na obzoru soudní bitva. Jsme svědky začátku konce SNS, nebo je to zatím jen planý poplach?
14-1-2016 Jan Klouček

Madshus ukázal na Instagramu nové Super Nano Boots

Sociální sítě jsou dnes doslova bezednou studnicí informací. Na jedné z nich, fotografickém Instagramu, jsme si před pár týdny mohli všimnout nenápadného obrázku od Madshusu, na němž zaujalo nové bílé obutí s logem norského výrobce.
10-11-2015 Komerční prezentace

Velký průvodce výběrem výbavy na hory: běžky

V posledních letech je běžecké lyžování stále populárnější. Přispívají tomu úspěchy našich sportovců, rostoucí popularita zdravého životního stylu i nepřeberná nabídka modelů pro všechny kategorie běžců. Vybrat ty pravé běžky ovšem není žádná hračka. Víte jak na to?
8-10-2015 Jan Klouček

Jak vybrat běžky na klasiku i bruslení

Před nákupem nových klasických lyží je třeba položit si základní otázku: Myslíte to s běžkami vážně? Jestliže si chcete jen párkrát za zimu dojít po sněhu na pivo, není potřeba to s výběrem nijak přehánět. Ovšem chcete-li běh na lyžích pojmout jako sport, bude výběr chvilku trvat. A dost možná neskončí jen u jednoho páru.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit