Trénink

28-1-2015 Komerční prezentace

Mrňata na běžkách: Důležité není mluvit, ale lyžovat

Dostal váš potomek, k jeho velké radosti, pod stromeček onen úžasný kočár, který za sebe můžete zapřáhnout na lyžích a splnit své tréninkové i mateřské povinnosti najednou? Že je na lyže ještě moc malý, a tak jste to vyřešili takto? Nemáme námitek, ale zkuste to už i s lyžemi. Začít lze dřív, než si myslíte.
13-8-2013 Jan Klouček

Nordic Blading: A přece se točí

Jak již jsme si upřesnili v úvodním článku o Nordic sportech: sportů s holemi, ať již stvořenými za zábavou nebo pro tréninkové účely, je celá řada. A tedy stejně jako má svou sportovní disciplínu chůze (Nordic Walking), mají ji také sněžnice nebo in-line brusle.
13-8-2013 Jan Klouček

Nordic fitness: S holemi po celý rok

Nordic Skiing, tedy běžecké lyžování je pravděpodobně slovní spojení, které netřeba dlouze představovat. Co ale, když si na tu zimu musíme ještě nějaký ten čas počkat, zaměnit slovo “ski” za nějaké jiné. Za mnoho jiných.
18-10-2012 Zbyněk Valoušek

Trénink lyžaře běžce: Nácvik rovnováhy

Každý, kdo to s nějakým sportem myslí trochu vážně, by rozhodně neměl opomíjet trénink a přípravu. Při běhu na lyžích určitě platí, že nejvíc je toho možné nacvičit přímo na sněhu. Ve stopě. Bohužel, ne každý má to štěstí, že má tratě natažené přímo za domem a pokud ano, ne vždy je na nich sníh. A pokud i ten je, ne vždy je dostatek času. Ve všech těchto případech je dobré zaměřit se na přípravu suchou, kterou je možné provozovat jak přes léto, tak v čase, kdy je sníh vzdálenostně daleko.
23-1-2009 Emil Bolek

Škola běhu na lyžích: Trénink

«Trénink špičkových běžců na lyžích je stále náročnější. Nové profily tratí a větší konkurence závodníků z celého světa znamená i více trénovat. Není lehké být součástí «kolotoče» běžeckého lyžování. Požadavky na trénink narůstají a sněhové podmínky jsou stále horší. K realizaci přípravy je třeba být stále na cestách za sněhem na ledovce či za polární kruh...
13-1-2009 Daniel Baran

Tréninkový kemp: Dachstein

Kolotoč závodů Světového poháru se opět roztočil a fanoušci běžeckého lyžování se pomalu začínají dostávat do té pravé nálady. Reprezentantům, trenérům, servismanům, manažerům a všem ostatním, kteří se točí okolo závodění v běhu na lyžích, však zimní sezona naplno začala už první pondělí v říjnu na rakouském ledovci Ramsau am Dachstein. Více než tisícovka sportovců a členů jejich týmů tam každý rok na několik týdnů obsadí prakticky všechny hotelové komplexy, silnice a tréninkové plochy, aby se co nejsvědomitěji připravili na první závody začínající zimy.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit