Výlety

14-9-2016 SKI magazin

Technický sníh v Jizerkách? Možná už za rok!

Nový zasněžovací systém na Jizerské magistrále v Bedřichově má pomoci čelit rozmarům počasí, které v posledních letech komplikuje běžkařům zimní sezonu v Jizerských horách. Podporu projektu, na němž se společně budou podílet obec Bedřichov, Jizerská o.p.s. a Liberecký kraj podpořila dnes i ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová a přislíbila pomoc při získávání zdrojů financování.
8-1-2015 Jan Klouček

Běžky v Krušných horách: od každého kousek

Není žádným tajemstvím, že České hory jsou ideální především při snaze skloubit alpské lyžování s tím klasickým, běžeckým. Efektivně kombinovat tuto dvojici sportů jde prakticky kdekoliv, oblasti se vyplatí vybírat s ohledem na to, které z disciplín hodláte věnovat více času. Jizerky či Šumava to pravděpodobně vyhrají u běžců, Krkonoše u sjezdařů a třeba v Krušných horách ukojíte obě z vašich tužeb měrou rovnoměrnou.
26-8-2013 Pavel Černý

Dlouhá Louka: Dobře ukryté tajemství severu Čech

Zhruba hodinku a půl jízdy od Prahy najdete jeden z mála ještě nepřelidněných tuzemských lyžařských areálů. Zůstává stranou zájmu nejspíš proto, že leží v Krušných horách, které si i po dvaceti letech spousta lidí spojuje jen a jen s gigantickými uhelnými pánvemi a kyselými dešti totálně zdevastovanou přírodou. Jenže ouha.
21-3-2013 Zuzana Kocumová

Běžky v noci aneb s čelovkou do stopy

Pojem "noční lyžování" není v lyžařském sportu nijak výjimečný. Je, nebo lépe psáno byl, však téměř výhradně spojen s jeho sjezdařskou podobou, kde ho nabízí prakticky každý rozsáhlejší areál.
29-1-2013 Jan Klouček

Aktuální report: Šumavská klasika na běžkách

Počasí a podmínky o uplynulém víkendu asi nechaly klidného jen málokterého milovníka lyžování. Běžky, nebo sjezdovky, cizina, nebo Česko: všude bylo báječně. My jsme se mimo jiné zastavili na Šumavě, prověřit podmínky na snad nejklasičtějším tamním kolečku: Modrava – Horská Kvilda – Modrava – a musíme konstatovat, že to byl famózní zážitek.
28-1-2013 SKI magazin

Ostravské pece viděly exhibici běžců, vyhrál Kožíšek

Velkolepá sprinterská show, ale také boj sportovních osobností - RWE City Cross Sprint, proběhl 26. ledna 2013 v Ostravě, Dolních Vítkovicích. V mrazivých teplotách, ale skvělé divácké atmosféře dokreslené industriálním, pro sportovní klání trochu netypickým, prostředím vítkovických vysokých pecí proběhly celkem 4 závody.
26-10-2011 Pavel Černý

Na běžky za uhlobaronem

V téhle vesničce stojí sotva pár chalup, přesto byla docela nedávno jednou z nejbohatších v České republice. Sotva kdo by tomu věřil, tím spíš, že leží v horách, kde měli lidi vždycky hluboko do kapsy. Jenže před časem se sem přestěhoval uhlobaron Zdeněk Bakala a právě tady odváděl daně. Vítejte v Modravě nebo, jak je zvykem říkat, na Modravě. V samém srdci Šumavy, v místech, kde pramení Vltava a kam se v zimě rozhodně vyplatí zajet si na běžky.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit