Dynastar, Lange, Ferrari: Tak trochu pánský klub

V loňském roce byla premiérově odstartována spolupráce značek Dynastar/Lange s renomovanou automobilkou Ferrari. Již podruhé se tedy mohou lyžařští nadšenci a zároveň i fandové špičkového designu těšit na ojedinělé lyže, lyžařské boty a také další doplňky s legendárním vzpínajícím se ořem ve znaku.
ferrari-1.jpg

Dynastar, Lange, Ferrari - co mají tyto značky společného? Všechny tři čerpají z letité zkušenosti se špičkovým závodním sportem a díky tomu udávají ve svém odvětví trendy už více než 40 let. Od samého začátku jsou oblíbenými značkami legendárních závodníků. Jsou charakteristické vášní pro tradici kombinovanou s inovací a především mají všechny tři stejný cíl: Přicházet se špičkovými produkty jak pro profesionály, tak pro zákazníky z řad amatérů hledajících vysokou kvalitu a zároveň jedinečnost.


Ferrari není jedinou značkou, která svůj licencovaný lyžařský projekt svěřila Dynastaru. Tradiční francouzský výrobce lyžařského vybavení už byl v minulosti producentem limitovaných sérií lyží designovaných třeba pro značky Dior či Hugo Boss, takže v této oblasti rozhodně není žádným nováčkem. Značce Lange, hlavnímu hráči na poli výkonné lyžařské obuvi, zase dodává to správné «doporučení» celosvětově uznávané designérské studio Pininfarina, jež se na atraktivním vzhledu lyžařských bot Lange podílí už několik let.


Setkání charakterizované kvalitou, vášní, specifickými znalostmi a vzájemným sdílením technologií tak dalo vzniknout jedinečné kolekci lyží, lyžařské obuvi a doplňků pro muže a letos premiérově i pro juniory.


Lyže Dynastar Ferrari jsou výkonné a přesné lyže s jedinečnou ovladatelností, vybavené nejnovějšími technickými inovacemi. Konstrukce Autodrive Fluid Ultimate TI je v současnosti to nejlepší, co Dynastar v oblasti nezávodních lyží nabízí, díky využití karbonových vláken, jež jsou pro svoji nízkou váhu a schopnost pohlcovat vibrace používána také na okruzích F1, lyže získávají skvělou stabilitu a doslova optimalizovaný výkon. Temperament Ferrari lyží se navíc odráží také v jejich uhlazeném designu a čistých křivkách, které jim dodávají eleganci a energický vzhled. Sportovní a neoddiskutovatelně elegantní lyže, designovaná pro náročné, zkušené lyžaře, kteří si užívají lyžování na všech typech terénu - tak se prezentuje letošní výsledek spolupráce firem Ferrari a Dynastar.


Také lyžařské boty Lange Ferrari jsou podařenou kombinací stylu a výkonu a jsou tím pádem skvělým příkladem aplikace špičkového designu na poli sportovního vybavení. Vycházející z nesmírně úspěšněho projektu dílny Lange - Pininfarina a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů: Kůže pro vnitřní botičku (identická s kůží používanou ve vozech Ferrari), vysoce odolný, bi-injektovaný plast pro vnější skelet a hliník pro přezky. Lyžařské boty Lange Ferrari garantují prestiž a výkon spolu s pohodlím bez kompromisů.
Na českém trhu jsou v tuto chvíli dva modely pánských lyží a také jeden model juniorský, doplněné o hůlky a lyžařské boty. Na pultech vybraných obchodů se brzy objeví také shodně designovaný vak na lyže a taška na lyžařské boty.

 

Lyže Dynastar Ferrari:
Technologie Autodrive Fluid Ultimate TI,
Multiaxial fibre, Carbon fibre, jádro Multicell
Délky: 158, 165,172,178 cm
Rádius: 14 m/172 cm
Krojení: 122-72-102 mm
Vázání: Ferrari PX 12 Fluid, titanium technology
Cena: 25 990 Kč

Boty Lange Ferrari:
Skelet - bi-injected polyester
4 aluminiové micro-přezky
Canting
40mm velcro pásek
Performance fit 100 mm
Velikosti: US 4,5 - 12,5
Cena: 12 990 Kč

Doplňky:
Hole Ferrari Carbon 3990 Kč
Vak na lyže Dynastar Ferrari 2690 Kč
Taška na boty Lange Ferrari 1290 Kč

Ferrari set

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Ondřej Katz / 16-10-2009
Ondřej Katz
Ondřej Katz šéfredaktor
  • Šéf tištěného čísla, bez kterého by to ne(vy)šlo!
  • Když nepíše, lyžuje! Jenže on píše hodně...
  • Lyžování v Indii, středisko Gulmarg
  • Screen Shot 2011-11-16 at 23.55.36.jpg
  • Start největšího laufu u nás Jizerské 50
  • Screen Shot 2011-11-02 at 0.37.41.jpg
  • Výběr lyžařské helmy se nevyplácí podcenit
  • Natáčení TELEfilmu v továrně LUSTI.
  • lipno.jpg
  • V neděli: zleva Holdenerová, Shiffrinová, Velez-Zuzulová
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit