SKI magazín - prosinec 07/08

Zima je tu a Vánoce zase za dveřmi. Jestliže ve zdraví přežijeme všechny ty dobroty a návštevy, můžeme se už okolo Nového roku těšit na mimořádné sportovní zážitky. I když jak nedávno řekla ředitelka pražské etapy Tour de Ski Kateřina Neumannová, v případě lyžařských sprintů v podhradí snad půjde dokonce o zážitek kulturní. Tak uvidíme. Sjezdaři takové ambice nemají, jejich svátek se odehraje pěkně postaru na horách a ve Špindlu tak zřejmě půjde výhradně o kulturu těla. Nevadí, jak známo, s jídlem roste chuť a třeba to organizátoři příště nastříkají na Petříně. Ten pohled ze startovní budky, to by bylo panečku něco! A dojezd u tanku. Byla by to mimochodem pěkná výzva, připravit slalomák v centru Prahy.
ski-prosinec07-titulka-stin-1-2.jpg

Nachystat v Krkonoších trať, když už od půlky listopadu sneží... Kladete si malé cíle, pánové! V takovém Záhřebu už to dávno pochopili a dnes mají nejvyšší prize money i návštevy. Není se tedy čeho bát, vždyť lyžování je u nás evidentně na vzestupu, zkušeností s pořádáním vrcholných sportovních akcí máme čím dál tím víc a politici jsou, jak už víme, podobným věcem nakloněni. Návrhy projektu zasílejte na radnici, vstupní poplatek ve výši Ježíška pro čtyrčlennou rodinu do redakce SKI magazínu.

 

Ve SKI magazínu prosinec 2007 najdete:

 

SKI prosinec 07 stravování Lyžování je výbornou zábavou, ale také sportem se vším všudy. Dáváte si buřta před tím, než si jdete zaběhat?
SKI prosinec 07 rozhovor Neumannová Vynikající sportovkyně otočila kormidlem a usedla do manažerského křesla. Co jí tato změna přináší?
SKI prosinec 07 Špindl Hned na začátku roku uvítá lyžařský areál ve Svatém Petru nejatraktivnější sjezdařskou událost sezony na našem území. Přijeďte na Světový pohár v alpském lyžování!
SKI prosinec 07 Tour de Ski Těsně před koncem roku si zase přijdou na své fanoušci běžeckého lyžování. Tour de Ski odstartuje na Vysočině, den nato se poběží sprint na Pražském hradě!
SKI prosinec 07 cvičení Protáhněte své ztuhlé tělo před tím, než se položíte do prvního oblouku! Jinak se se zlou potážete.
SKI prosinec 07 JJN - Iva Janečková Nadějná běžkyně na lyžích Iva Janečková je tak trochu anděl s ďáblem v těle. Tak, jak se prezentovala fotografovi, ji asi neznáte.
SKI prosinec 07 test běžek Test rekreačních bežeckých lyží. Sport, Nordic trend a Touring jsou kategorie lyží, které jsme pro vás otestovali tentokrát. Toto jsou lyže pro většinu z nás.
SKI prosinec 07 přehled bot 1 Vyberte si ty pravé přezkáče, jinak si lyžování neužijete. Přehled lyžařských bot na českém trhu.
SKI prosinec 07 nákup on-line E-shopy mají spoustu výhod, ale také pár úskalí. Zavrhnete svůj oblíbený kamenný obchod?
SKI prosinec 07 Galzigbahn Super moderní kabinová lanovka v St. Anton am Arlberg je chloubou rakouské lanové dopravy. Ve světě dosud nemá obdobu.
SKI prosinec 07 dětské oblečení Oblečte své malé, nebo dokonce budoucí lyžaře! Rozmazlujte je, k dispozici máte širokou paletu možností.

Cestování:

 

SKI prosinec 07 Trentino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKI prosinec 07 Švýcarsko

 

 

 

... a mnoho dalšího

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 26-11-2007
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
  • Lemmy na lyžích
  • 35854.jpg
  • Carving de luxe
  • Začátek cesty na Filipovu Huť to chce podniknout s běžkama v rukách
  • liber.jpg
  • Prohlédněte si trailer na nový český freeski film eXcelent Separation
  • skola-4.jpg
  • STF38e0e1_malam_jabba.JPG
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit