Testujte s námi: SKI Testing tento víkend v Rokytnici

Pětihvězdičkový lyžařský areál Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou přivítá v sobotu 2. února bohatý program Atomic & Salomon Skitesting, jehož součástí je i třetí závod seriálu Ski4Fun Cup v superobřím slalomu. Přijeďte si vyzkoušet závod na lyžích, porovnat se s ostatními a zažít atmosféru, jakou znáte z televizních obrazovek!
SkiTesting_Lipno-6306.jpg
Atomic Salomon Skitesting  je zábavný celodenní program spojený s testováním nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon a závodem v superobřím slalomu pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet jízdu na profesionálně připravené trati a atmosféru opravdového závodění. Navíc účastníci závodu získají 50% slevu na celodenní permanentku!

Seriál Ski4Fun Cup se tuto zimu již uskutečnil ve Ski Areálu Bílá v Moravskoslezských Beskydech a ve Skiareálu Lipno. Tentokrát bude zastávkou lyžařský areál Horní Domky, který se rozkládá v Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 – 1.315 m n.m. Sjezdových tratě zde měří celkem 14,4 kilometru, návštěvníky sem láká také snowpark se skoky a překážkami. Díky různorodosti sjezdovek a nabízeným službám se areál může pyšnit pěti hvězdičkami, které jej řadí mezi nejlepší skiareály v republice. Více o Skiareálu Horní Domky najdete na webových stránkách http://www.skiareal-rokytnice.cz.

V sobotu 2. února se v Rokytnici nad Jizerou chystá velká sláva. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet skutečné závodění na lyžích - se startovním číslem, odpovídající atmosférou i servisem. V rámci závodu v superobřím slalomu, který je součástí Ski4Fun Cupu 2013, vám pořadatelé změří čas, a když to bude k světu, můžete si dokonce vyjet i nějaké ceny. Závod je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví a jako jeho účastníci získáte s možností startovat v závodě také slevu na celodenní permanentku pro lyžovačku v den závodu. A protože mediálním partnerem je ČT Sport, můžete se při troše štěstí po akci vidět v patnáctiminutovém záznamu, který ze závodu televize připraví a odvysílá. Startovné činí 50 Kč pro mrňata a lyžařskou přípravku, 100 Kč pro žákovské a juniorské kategorie a 150 Kč pro dospělé a Masters.

Přihlásit se do závodu je možné předem na http://www.skitesting.cz/registrace-49.htm nebo přímo na místě v den závodu do 11 hodin. Startovní číslo si pak můžete v kanceláři závodu vyzvednout od 7.30 hodin do 11 hodin, první start závodu Ski4Fun Cup 2013 je naplánován na 9.30 hodin a potrvá až do 15 hodin. V této době máte možnost absolvovat trať tolikrát, kolikrát zvládnete, nejlepší čas se bude počítat do celkového hodnocení.

Kromě lyžařských závodů zde bude probíhat testování špičkového lyžařského materiálu Atomic & Salomon Skitesting, v rámci doprovodného programu budou připraveny také módní přehlídky Salomon, losování tomboly Atomic & Salomon Skitesting, představení „Horské aplikace“ České pojišťovny a Horské služby ČR a další zábavný program pro všechny, který zkrátí čekání na vyhlášení výsledků a rozdělení cen pro nejlepší sjezdaře v jednotlivých kategoriích. Program celého dne naleznete na http://www.skitesting.cz/.

Seriál Ski4Fun 2013 pokračuje po Rokytnici nad Jizerou 9. února ve Skiareálu Dolní Morava.

Test lyží pro sezonu 2013/14: Atomic & Salomon Skitesting


V sobotu 2. února 2013 se ve Skiareálu Horní Domky uskuteční Atomic Salomon Skitesting 2013. Rokytnice nad Jizerou je však jedním z pouze čtyř míst, kde se v letošním roce jedinečná série akcí Atomic Salomon Skitesting 2013 objeví.

Na těchto akcích můžete exklusivně ZDARMA otestovat lyžařský materiál z kolekce pro rok 2013/14. Máte tak jedinečnou příležitost nakouknout pod pokličku toho, co pro Vás světoví lídři v produkci lyží připravují na příští sezónu a taková nabídka se prostě NEODMÍTÁ.

Při testování vás pozveme na jedinečnou Salomon přehlídku, kde modelky a modelové vystoupí ve stylovém a funkčním oblečení Salomon. Přehlídky budou prezentovány ve třech velmi netradičních a dynamických módních tanečních show v průběhu celého dne. Spousta skvělých cen od Salomonu a Atomicu a zimní zábavy vás čeká již tuto sobotu na Lipně. 


Jak testovat? 

Je to velmi snadné. Vyberete si typ lyží, které chcete testovat. Máte možnost samozřejmě promluvit s našimi odborníky od Atomic a Salomon a poradit se s nimi o výběru nejvhodnějšího modelu pro Vás a Vaše lyžování. Odborný personál Vám pak provede technický servis (nastavení vázaní, atd.).

Složíte vratnou zálohu ve výši 2000 Kč a dva z platných dokladů totožnosti (OP a ŘP) a můžete vyrazit testovat.

Abyste nemuseli se svými lyžemi do auta, nebo se o ně bát, že Vám je někdo vezme, je pro Vás připravena služba úschovny lyží, taktéž zcela zdarma a hned ve stanu vedle test centra. Vy se pak můžete soustředit jen a jen na prožitek na nových lyžích Atomic nebo Salomon.
Článek má tyto nálepky ski4fun
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 30-1-2013
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit