Testujte s námi: SKI Testing tento víkend v Rokytnici

Pětihvězdičkový lyžařský areál Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou přivítá v sobotu 2. února bohatý program Atomic & Salomon Skitesting, jehož součástí je i třetí závod seriálu Ski4Fun Cup v superobřím slalomu. Přijeďte si vyzkoušet závod na lyžích, porovnat se s ostatními a zažít atmosféru, jakou znáte z televizních obrazovek!
SkiTesting_Lipno-6306.jpg
Atomic Salomon Skitesting  je zábavný celodenní program spojený s testováním nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon a závodem v superobřím slalomu pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet jízdu na profesionálně připravené trati a atmosféru opravdového závodění. Navíc účastníci závodu získají 50% slevu na celodenní permanentku!

Seriál Ski4Fun Cup se tuto zimu již uskutečnil ve Ski Areálu Bílá v Moravskoslezských Beskydech a ve Skiareálu Lipno. Tentokrát bude zastávkou lyžařský areál Horní Domky, který se rozkládá v Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 – 1.315 m n.m. Sjezdových tratě zde měří celkem 14,4 kilometru, návštěvníky sem láká také snowpark se skoky a překážkami. Díky různorodosti sjezdovek a nabízeným službám se areál může pyšnit pěti hvězdičkami, které jej řadí mezi nejlepší skiareály v republice. Více o Skiareálu Horní Domky najdete na webových stránkách http://www.skiareal-rokytnice.cz.

V sobotu 2. února se v Rokytnici nad Jizerou chystá velká sláva. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet skutečné závodění na lyžích - se startovním číslem, odpovídající atmosférou i servisem. V rámci závodu v superobřím slalomu, který je součástí Ski4Fun Cupu 2013, vám pořadatelé změří čas, a když to bude k světu, můžete si dokonce vyjet i nějaké ceny. Závod je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví a jako jeho účastníci získáte s možností startovat v závodě také slevu na celodenní permanentku pro lyžovačku v den závodu. A protože mediálním partnerem je ČT Sport, můžete se při troše štěstí po akci vidět v patnáctiminutovém záznamu, který ze závodu televize připraví a odvysílá. Startovné činí 50 Kč pro mrňata a lyžařskou přípravku, 100 Kč pro žákovské a juniorské kategorie a 150 Kč pro dospělé a Masters.

Přihlásit se do závodu je možné předem na http://www.skitesting.cz/registrace-49.htm nebo přímo na místě v den závodu do 11 hodin. Startovní číslo si pak můžete v kanceláři závodu vyzvednout od 7.30 hodin do 11 hodin, první start závodu Ski4Fun Cup 2013 je naplánován na 9.30 hodin a potrvá až do 15 hodin. V této době máte možnost absolvovat trať tolikrát, kolikrát zvládnete, nejlepší čas se bude počítat do celkového hodnocení.

Kromě lyžařských závodů zde bude probíhat testování špičkového lyžařského materiálu Atomic & Salomon Skitesting, v rámci doprovodného programu budou připraveny také módní přehlídky Salomon, losování tomboly Atomic & Salomon Skitesting, představení „Horské aplikace“ České pojišťovny a Horské služby ČR a další zábavný program pro všechny, který zkrátí čekání na vyhlášení výsledků a rozdělení cen pro nejlepší sjezdaře v jednotlivých kategoriích. Program celého dne naleznete na http://www.skitesting.cz/.

Seriál Ski4Fun 2013 pokračuje po Rokytnici nad Jizerou 9. února ve Skiareálu Dolní Morava.

Test lyží pro sezonu 2013/14: Atomic & Salomon Skitesting


V sobotu 2. února 2013 se ve Skiareálu Horní Domky uskuteční Atomic Salomon Skitesting 2013. Rokytnice nad Jizerou je však jedním z pouze čtyř míst, kde se v letošním roce jedinečná série akcí Atomic Salomon Skitesting 2013 objeví.

Na těchto akcích můžete exklusivně ZDARMA otestovat lyžařský materiál z kolekce pro rok 2013/14. Máte tak jedinečnou příležitost nakouknout pod pokličku toho, co pro Vás světoví lídři v produkci lyží připravují na příští sezónu a taková nabídka se prostě NEODMÍTÁ.

Při testování vás pozveme na jedinečnou Salomon přehlídku, kde modelky a modelové vystoupí ve stylovém a funkčním oblečení Salomon. Přehlídky budou prezentovány ve třech velmi netradičních a dynamických módních tanečních show v průběhu celého dne. Spousta skvělých cen od Salomonu a Atomicu a zimní zábavy vás čeká již tuto sobotu na Lipně. 


Jak testovat? 

Je to velmi snadné. Vyberete si typ lyží, které chcete testovat. Máte možnost samozřejmě promluvit s našimi odborníky od Atomic a Salomon a poradit se s nimi o výběru nejvhodnějšího modelu pro Vás a Vaše lyžování. Odborný personál Vám pak provede technický servis (nastavení vázaní, atd.).

Složíte vratnou zálohu ve výši 2000 Kč a dva z platných dokladů totožnosti (OP a ŘP) a můžete vyrazit testovat.

Abyste nemuseli se svými lyžemi do auta, nebo se o ně bát, že Vám je někdo vezme, je pro Vás připravena služba úschovny lyží, taktéž zcela zdarma a hned ve stanu vedle test centra. Vy se pak můžete soustředit jen a jen na prožitek na nových lyžích Atomic nebo Salomon.
Článek má tyto nálepky ski4fun
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 30-1-2013
Tisková zpráva
Tisková zpráva Tento text nám do redakce přišel od zdroje, kterému sice důvěřujeme, ale za který nemůžeme ručit.
 • Tisková zpráva patří mezi nástroje PR
 • are-jan-hudec-titulka.jpg
 • Revoluce? Set škrabek Kuzmin.
 • na startu
 • _DSC0753-1.jpg
 • 5be4a5d70351a9ceb8348d0e96869e0d.JPG
 • sudova_portret.jpg
 • foto Charvatova - Krizova 01.jpg
 • Marie-Michèle Gagnon jako Lange icon 2015
 • IMG_2501.jpg
 • Jizerská 50 bude ve SKI Classic minimálně do roku 2019
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit