Testovalo se na Lipně, teď se Atomic Salomon SkiTesting přesouvá na Plešivec

Ski Areál Lipno hostil unikátní testovací akci ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014. Kromě módních přehlídek, diváckých soutěží a zábavy čekalo na návštěvníky areálu především testování špičkového lyžařského vybavení. Návštěvníků areálu bylo až 2000.
Atomic Salomon SkiTesting 2014

Ski areál Lipno patří se svými perfektně upravenými sjezdovkami, čtyřsedačkovými lanovkami a snowparkem k nejvyhledávanějším lyžařským střediskům v České republice, což potvrdila plná parkoviště i uplynulou sobotu, kdy se v tomto lyžařském areálu konala testovací akce ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014. O uplynulém víkendu navíc přálo pobytu venku i počasí a sluníčko vyhnalo teploty až na jarních deset stupňů. Po ránu zmrzlý sníh tedy během dne polevil a lyžovačku si tak užili všichni.
Lipno bylo již druhou letošní zastávkou ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014. K dispozici tu pro návštěvníky lyžařského střediska byly desítky testovacích lyží Atomic a Salomon a také snowboardy značek Nikita a Salomon a veškerý testovací materiál byl  v neustálé permanenci. Navíc tu probíhaly i módní přehlídky a další doprovodné akce.

Následující sobotu, tedy 15. února 2014, se ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014 přesune do Krušných hor. Nový Skiareál Plešivec je jedním z nejhezčích skiareálů v České republice a láká návštěvníky na moderní technologie včetně umělého zasněžování, rychlých  lanovek, skiservis a další služby. Tentokrát navíc areál ožije testovací akcí ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014.

Již od ranních hodin bude pro návštěvníky Plešivce připraveno k testování špičkové lyžařské vybavení, a to v dostatečném počtu - 86 párů lyží značky Atomic a 91 párů lyží značky Salomon. Mnohé z nich přitom získaly mnohá ocenění na odborných veletrzích a stránkách renomovaných lyžařských magazínů. Na své si navíc přijdou i snowboardisté, neboť k výpůjčce a testování budou i zde k dispozici „prkna“ značek Nikita a Salomon.

Nejen testováním živ jest lyžař a tak se návštěvníci skiareálu mohou těšit na módní přehlídky oblečení od Salomonu, které návštěvníkům představí taneční skupina T-bass třikrát denně (v 10.30, ve 12.00 a ve 13.30 hodin). V Mercedes-Benz relax zóně přímo pod svahem bude připraveno občerstvení zdarma, odpočinková lehátka a soutěže o krásné ceny od této automobilky. Každý, kdo si půjčí lyže k testování, bude zařazen do losování o hodnotné ceny od značek Atomic a Salomon – tombola se bude vyhlašovat třikrát za den! A aby toho nebylo málo, ve stanu Mercedes-Benz budete mít možnost ochutnat všechny možné příchutě nealkoholického piva BIRELL.


Kalendář ATOMIC SALOMON SKI TESTING 2014

  • 1. února 2014         Ski areál Bílá, Moravskoslezské Beskydy
  • 8. února 2014         Ski areál Lipno
  • 15. února 2014       Skiareál Plešivec, Krušné hory
  • 22. února 2014       Skiareál Dolní Morava
  • 1. března 2014       Ski areál Ještěd


Článek má tyto nálepky testy lyžařského vybavení akce/výstavy
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 13-2-2014
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit