Lyžařské závody ve Skiareálu Dolní Morava měly rekordní účast

Nebývale rušno bylo o uplynulém víkendu ve Skiareálu Dolní Morava. V jednom z nejmoderněji zařízených českých zimních středisek se totiž v sobotu 9. února uskutečnila akce Atomic & Salomon Skitesting s bohatým doprovodným programem, jehož součástí byl i závod pro širokou veřejnost v superobřím slalomu Ski4Fun Cup.
C69A8926-1.jpg

Již od ledna putuje po významných českých lyžařských střediscích zábavný celodenní program pro celou rodinu, který je spojen mimo jiné s testováním nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon a závodem v superobřím slalomu pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet jízdu na profesionálně připravené trati a atmosféru opravdového závodění. Tentokrát zavítaly akce Atomic & Salomon Skitesting a seriál lyžařských závodů Ski4Fun Cup pod Králický Sněžník do Skiareálu Dolní Morava.

Těžko bychom hledali lepší a důstojnější lokalitu pro poslední díl Ski4Fun Cupu 2013. Skiareál Dolní Morava láká lyžaře na celkem pět sjezdovek všech stupňů obtížnosti, dětský ski park, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu, bobovou a sáňkařskou dráhou, možnosti ubytování, několik restauračních zařízení i wellness. Proto patří Skiareál Dolní Morava k oblíbeným a nejlépe zařízeným zimním střediskům u nás.

Závod seriálu Ski4Fun Cup 2013 v obřím slalomu, který se uskutečnil v sobotu 9. února právě ve Skiareálu Dolní Morava, byl posledním v letošní lyžařské sezóně. Připnout si startovní číslo a zažít atmosféru velkých závodů, jakou jinak znají snad jen z televizních obrazovek, využilo 150 lyžařů a lyžařek širokého věkového spektra. Ti všichni ten den získali v rámci startovného 50% slevu na celodenní lyžování a navíc nejlepší sjezdaři v každé věkové kategorii získali za své výkony na svahu věcné ceny od partnerů seriálu Ski4Fun Cup.

Nejlepším časem dne se blýsknul na svahu ve Skiareálu Dolní Morava Petr Suchánek (24,85 sekundy). Druhý nejrychlejší byl Martin Vala (26,31 s) a třetí čas absolutně zaznamenal Richard Novák (26,43 s).

O největší pozdvižení se ale postarala Monika Štěpánková, který sjela vytyčenou trať za 26,68 sekundy, což jí vyneslo čtvrté místo mezi všemi 150 startujícími a suverénní vítězství v kategorii žen. Výborný čas zaznamenala ale i druhá žena dne, kterou byla juniorka Denisa Nohelová (26,93 s) a stydět se rozhodně nemusí ani Barbora Kovaříková (27,65 s), třetí nejlepší žena dne.

Každý ze startujících má možnost si ještě v průběhu tohoto týdne své sobotní závodění připomenout a cítit se chvíli jako jimi obdivované lyžařské hvězdy ze závodů světového poháru. Kanál ČT Sport, který je mediálním partnerem Ski4Fun Cupu 2013, totiž odvysílá ze závodů záznam, v němž se při troše štěstí každý ze startujících může najít.

Ski4Fun Cup ale není jen o závodění. Je to zábavný celodenní program, jehož součástí je již výše uvedené testování nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon, módní přehlídky Salomon, losování tomboly Atomic & Salomon Skitesting, představení „Horské aplikace“ České pojišťovny a Horské služby ČR a další zábavný program pro všechny.

 

Článek má tyto nálepky ski4fun
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 12-2-2013
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit