Skylink SKI Magazín OPEN přesunut na 4. března 2012

Chystáte se na 3. ročník našeho závodu? Pak prosím slyšte veledůležitou zprávu! Bohužel po intenzivním jednání se Skiklubem Špindl, Skiareálem Špindlerův Mlýn a partnery našeho závodu jsme byli nuceni rozhodnout o přesunutí SKY link SKI Magazín OPEN z ledna na neděli 4. března. Důvodem je velmi špatný stav červené sjezdovky ve Sv. Petru, pro stavění závodu se všemi náležitostmi je v tuto chvíli na sjezdovce málo sněhu a předpověď počasí nevěstí nic dobrého. Všechny ostatní informace (startovné, disciplína, kategorie atp.) týkající se závodu zůstávají v platnosti.
CRW_5900.jpg

Neděle 4. března 2012, Špindlerův Mlýn, červená sjezdovka ve Svatém Petru. To jsou ty nejdůležitější informace, jaké vám chceme poskytnout ohledně 3. ročníku Skylink SKI magazín Open – super G pro veřejnost. A pak snad ještě to, že to zase bude nářez. 

Pokud to na lyžích máte rádi rychle a chcete se v této zálibě poměřovat s ostatními, musíte o třetí neděli roku 2012 přijet do Špindlu. Na jedné z vůbec nejlepších sjezdovek v Čechách vám postavíme regulérní super G, oblékneme vám startovní číslo a pak už bude červená jenom vaše. Změříme vám čas a když to bude k světu, dokonce vás i hezky odměníme. 

Projet si červenou sjezdovku v dlouhém oblouku co to dá, nikým nerušeni si vyzkoušet, kde leží hranice vašich schopností… To je nabídka, která se neodmítá. «Jsou to regulérní závodní podmínky, mě to vždycky jednou za rok vrátí zpátky do dob, kdy jsem ještě závodil,» řekl o SKI magazín Open bývalý reprezentant ve sjezdovém lyžování, dnes lyžařský expert České televize a komentátor televizních přenosů Jan Holický. Na startu super G pro veřejnost zatím ani jednou nechyběl a závodit určitě přijede také na začátku roku 2012. Stejně jako on si v neděli ve svaťáku dlouhé lyže opět připnou také další vynikající lyžaři a spolu s širokou lyžařskou veřejností budou usilovat o nejrychlejší čas v jediném rychlostním závodě na území České republiky. Přijďte si taky vyzkoušet super G tak, jak ho jezdí profíci!


S přihlášením to nekomplikujeme. Prostě pošlete mail na danuta@skiklubspindl.cz


Vedle závodu bude pro všechny příchozí v areálu Sv. Petra i doprovodný program. K vidění a také k testování určitě bude něco z nového lyžařského vybavení, což vám dá rychle zapomenout i na případný neúspěch na trati.  

Důležité informace

  • Disciplína: Superobří slalom (velmi bezpečný)
  • Kategorie: Závod je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví
  • Pořadatel: SKI Magazín
  • Přihlášky: emailem na adresu: danuta@skiklubspindl.cz
  • Prezentace:  v závodní kanceláři – v provozní budově Skiareálu Špindlerův Mlýn, pod tiskovým střediskem po kovových schodech nahoru
  • Startovné: dospělí: 300,- Kč, děti: 150,-                              

  • Ostatní ujednání: Přihlaste se emailem. Dle posloupnosti přihlášek obdržíte startovní číslo. Rezervace čísel pro přihlášené emailem trvá do 1.3.2012 19:00 , po té budou volná startovní čísla přidělena přihlášeným na místě. Při prezentaci musíte podat písemné prohlášení k závodu s vlastním podpisem, u účastníků do 18 let s podpisem zákonného zástupce. Závodníci mladší 18 let a všichni startující v kombinézách mohou závod absolvovat pouze v ochranných přilbách, pro ostatní účastníky je doporučena. Pořadatel si vyhrazuje právo nepřipustit ke startu účastníky s neodpovídající výzbrojí (běžecké lyže, vázaní bez brzdiček apod.) a ty účastníky, kteří budou na startu jevit známky opilosti či jiné nezpůsobilosti
  • Pravidla: Závodí se dle platných pravidel lyžování 2011/2012 vydaných Svazem lyžařů České republiky. 

Generální partner závodu: Skylink / Partneři závodu: KJUS, POC, SKI KLUB ŠPINDL Produkce, SkiAreál Špindlerův Mlýn, Atomic, Salomon, Holmenkol, Elan

Článek má tyto nálepky akce/výstavy
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Jan Klouček / 3-1-2012
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit